reklama
reklama

Piłkarski weekend 9-10 września [AKTUALIZACJA]

Sport, Wiadomości, 10.09.2023 19:40,
Weekend 9-10 września w lokalnych ligach piłkarskich.
Piłkarski weekend 9-10 września [AKTUALIZACJA]


IV LIGA - wyniki i tabela
KOLEJKA 8
2023-09-09 17:00Bocheński KSWierchy Rabka Zdrój 2-1
2023-09-09 17:30Dalin MyśleniceBeskid Andrychów 5-1
2023-09-09 17:00MKS TrzebiniaBarciczanka Barcice 2-2
2023-09-09 16:30Limanovia LimanowaWisła II Kraków 0-2
2023-09-09 16:00LKS JawiszowiceOrzeł Ryczów 0-1 mecz przerwany
2023-09-09 16:00Niwa Nowa WieśGlinik Gorlice 1-1
2023-09-09 13:30Poprad MuszynaWolania Wola Rzędzińska 1-1
2023-09-09 12:00Unia OświęcimWatra Białka Tatrzańska 1-0
2023-09-09 11:00Bruk-Bet II TermalicaLubań Maniowy 2-2
Mecz Jawiszowice - Orzeł Ryczów został przerwany w 64 minucie przy stanie 0-1 po tym, jak jeden z miejscowych kibiców naruszył nietykalność cielesną piłkarza Orła Ryczów.


V LIGA - wyniki i tabela
KOLEJKA 5
2023-09-10 16:00Tempo BiałkaWęgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1
2023-09-10 16:00Wieczysta II KrakówKarpaty Siepraw 8-0
2023-09-10 16:00Pcimianka PcimSkawa Wadowice 4-3
2023-09-09 17:00Orzeł Piaski WielkieKS Olkusz 1-1
2023-09-09 17:00Spójnia OsiekGarbarnia II Kraków 1-2
2023-09-09 17:00Sokół KocmyrzówWiślanka Grabie 3-0
2023-09-09 11:00KS ChełmekRadziszowianka Radziszów 0-0
2023-09-09 11:00Jutrzenka GiebułtówBłękitni Modlnica 5-0

LIGA OKRĘGOWA - wyniki i tabela
KOLEJKA 6
2023-09-10 17:00Zgoda MalecVictoria 1918 Jaworzno 0-9
2023-09-10 16:00Górnik BrzeszczeLKS Gorzów 1-1
2023-09-10 16:00Naroże JuszczynBabia Góra Sucha Beskidzka 2-2
2023-09-09 16:00Żuraw KrzeszówOlimpia Chocznia 6-1
2023-09-09 16:00Polonia LuszowiceZgoda Byczyna 3-4
2023-09-09 15:00LKS BobrekBrzezina Osiek 1-0
2023-09-09 13:00Strażak RajskoHejnał Kęty 4-3
2023-09-06 17:00Nadwiślanin GromiecHalniak Targanice 5-2

A KLASA OŚWIĘCIM - wyniki i tabela
KOLEJKA 5
2023-09-10 17:00Puls BroszkowiceOrzeł Witkowice 0-3
2023-09-10 17:00Sygnał WłosienicaSoła Łęki 2-3
2023-09-10 12:00LKS HarmężeSolavia Grojec 2-3
2023-09-09 17:00PrzeciszoviaStrumień Polanka W. 0-1
2023-09-09 17:00LKS BulowiceLKS Poręba Wielka 0-2
2023-09-09 16:00Zatorzanka ZatorSkawa Podolsze 1-1

A KLASA WADOWICE GR 1. - wyniki i tabela
KOLEJKA 4
2023-09-10 16:00Spartak SkawceLachy Lachowice 0-7
2023-09-10 16:00Leńczanka LeńczeBCS Zawoja 2-4
2023-09-10 15:00Strzelec BudzówDąb Sidzina 1-1
2023-09-09 17:00Jałowiec StryszawaHalniak Maków Podh. 2-0
2023-09-09 17:00Żarek BarwałdBłyskawica Marcówka 1-0
2023-09-09 17:00KS BystraChełm Stryszów 3-1
2023-09-09 16:00Huragan SkawicaKorona Skawinki 3-2

A KLASA WADOWICE GR. 2 - wyniki i tabela
KOLEJKA 4
2023-09-10 17:00Dąb PaszkówkaDąb Tomice 0-2
2023-09-10 17:00Nadwiślanka BrzeźnicaWikliniarz Woźniki 5-0
2023-09-09 17:00Amator BabicaIskra Klecza Dolna 2-6
2023-09-09 17:00Orzeł WieprzBurza Roczyny 2-3
2023-09-09 17:00Wisła ŁączanyZnicz Sułkowice Bolęcina 3-0
2023-09-09 17:00Skawa JaroszowiceHuragan Inwałd 0-4
2023-09-09 11:00Borowik BachowicePrzełęcz Kossowa 2-4

B KLASA OŚWIĘCIM - start 26 sierpnia - wyniki i tabela
KOLEJKA 3
2023-09-09 17:00Zaborzanka ZaborzeLKS Palczowice 1-1
2023-09-09 17:00Pogórze GierałtowiceUnia II Oświęcim 1-3
2023-09-08 17:30LKS PiotrowiceLKS II Jawiszowice 0-3

B KLASA WADOWICE GR. 1 - wyniki i tabela
KOLEJKA 4
2023-09-10 17:00Żarek StronieJastrzębianka Jastrzębia 1-4
2023-09-10 17:00Cedron BrodyGrom Grzechynia 0-0
2023-09-10 17:00Olimpia ZebrzydowiceGarbarz Zembrzyce 1-2
2023-09-10 17:00Sosnowianka StanisławJubilat Izdebnik 6-0
2023-09-10 11:00Czarni KoziniecStanisławianka Stanisław 4-1
2023-09-09 17:00Świt OsielecKalwarianka II Kalwaria 2-2
2023-09-09 16:00Tempo II BiałkaLKS Bieńkówka 1-3

B KLASA WADOWICE GR. 2 - wyniki i tabela
KOLEJKA 4
2023-09-10 17:00Leskowiec RzykiOrzeł Radocza 1-4
2023-09-10 17:00Płomień SosnowiceBeskid II Andrychów 1-7
2023-09-10 17:00Halniak II TarganiceSokół Przytkowice 4-5
2023-09-10 17:00Gronie ZagórnikRelaks Wysoka 0-2
2023-09-10 11:00Jałowiec II StryszawaSokół Chrząstowice 3-0
2023-09-09 17:00Astra SpytkowiceOrzeł II Ryczów 6-0
2023-09-09 17:00Gród GrodziskoSokół Frydrychowice 1-2

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 10.09.2023 13:33

Koniczynka dobrze piszesz dosłownie tak tam jest więc dlatego to nagłaśniajmy do każdego ile wejdzie żeby wkoncu tam dali.po kilka kamer jak do lasu na pańskiej skoro tyle kasy mają na prawo i lewo scigajmy ich z Andrychowa do Wadowic do Noclegowni bo zarobaczą cały Andrychów !!!!!!!!!!

Koniczynka, 10.09.2023 10:25

Prawdą jest że tam normalni ludzie nie mieszkają, tylko same darmozjady i patologia, która żyje kosztem zasiłków stałych i celowych z ops, z alimentów, 500+ i zupek z Alberta.

Polityk, 09.09.2023 20:20

Aktualizacja ponieważ było wcześniej pisane o budynku Socjialnym na ulicy Batorego 48A w Andrychowie zamieszkały przez owych Lokatorów że mają w budynku plagę Robactwa z powodu lokatora który mieszka na parterze pod piątka proszę nie usuwać wpisu i nie chronić pseudo lokatora z grubym problemem jest to osoba nie funkcjonalna i nie samodzielna podstawowych spraw w domu nie załatwia w mieszkaniu syf smród rodzinka na siłę chce pomóc sprzątaniem raz w tygodniu albo wogule lokator popadł w skrajność denną i wymaga Pilnego Ubezwłasnowolnienia dla dobra wszystkich a napewno eksmisji w trybie szybkim dodam że w tym budynku mieszkają małe dzieci z człowiekiem który mieszka w chlewie swoim własnym gdzie potęguje chorobami robótkami itp takie info nowe⊙.☉

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama