Terminarz i wyniki rozgrywek: Liga okręgowa

1. Victoria 1918 Jaworzno 64 85:32
2. Żuraw Krzeszów 61 73:32
3. Brzezina Osiek 61 63:25
4. LKS Bobrek 58 59:35
5. Naroże Juszczyn 58 62:40
6. Strażak Rajsko 55 69:48
7. Olimpia Chocznia 52 69:51
8. Nadwiślanin Gromiec 51 66:52
9. Babia Góra Sucha Beskidzka 39 50:52
10. LKS Gorzów 39 39:51
11. Halniak Targanice 38 61:68
12. Górnik Brzeszcze 34 43:58
13. Zgoda Byczyna 30 44:51
14. Hejnał Kęty 19 53:89
15. Polonia Luszowice 10 34:116
16. Zgoda Malec 9 39:109
KOLEJKA 30
2024-06-08 18:00 Górnik Brzeszcze 2:1 Brzezina Osiek
2024-06-08 18:00 Victoria 1918 Jaworzno 4:0 LKS Gorzów
2024-06-08 18:00 Zgoda Byczyna 5:1 Hejnał Kęty
2024-06-08 18:00 Halniak Targanice 3:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2024-06-08 17:00 Olimpia Chocznia 1:1 Strażak Rajsko
2024-06-08 17:00 Polonia Luszowice 4:6 Nadwiślanin Gromiec
2024-06-08 16:00 Żuraw Krzeszów 2:0 Naroże Juszczyn
2024-06-08 14:00 Zgoda Malec 0:4 LKS Bobrek
KOLEJKA 29
2024-06-02 15:00 LKS Gorzów 1:4 Olimpia Chocznia
2024-06-01 18:00 Nadwiślanin Gromiec 1:1 Górnik Brzeszcze
2024-06-01 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1 Zgoda Byczyna
2024-06-01 17:00 Brzezina Osiek 4:0 Halniak Targanice
2024-06-01 15:00 Naroże Juszczyn 3:1 Zgoda Malec
2024-06-01 15:00 LKS Bobrek 1:0 Polonia Luszowice
2024-06-01 13:00 Hejnał Kęty 2:5 Victoria 1918 Jaworzno
2024-06-01 11:30 Strażak Rajsko 3:4 Żuraw Krzeszów
KOLEJKA 28
2024-05-29 18:00 Górnik Brzeszcze 2:2 Halniak Targanice
2024-05-29 18:00 Nadwiślanin Gromiec 1:2 LKS Bobrek
2024-05-29 18:00 Żuraw Krzeszów 3:1 LKS Gorzów
2024-05-29 18:00 Olimpia Chocznia 5:1 Hejnał Kęty
2024-05-29 18:00 Zgoda Byczyna 1:1 Brzezina Osiek
2024-05-29 17:30 Polonia Luszowice 2:4 Naroże Juszczyn
2024-05-29 17:30 Victoria 1918 Jaworzno 3:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2024-05-22 18:00 Zgoda Malec 0:3 Strażak Rajsko
KOLEJKA 27
2024-05-26 18:00 Halniak Targanice 1:1 Zgoda Byczyna
2024-05-25 18:00 LKS Gorzów 5:0 Zgoda Malec
2024-05-25 18:00 Naroże Juszczyn 5:2 Nadwiślanin Gromiec
2024-05-25 17:00 LKS Bobrek 5:1 Górnik Brzeszcze
2024-05-25 11:30 Strażak Rajsko 4:0 Polonia Luszowice
2024-05-25 11:00 Żuraw Krzeszów 4:0 Hejnał Kęty
2024-05-25 11:00 Brzezina Osiek 0:2 Victoria 1918 Jaworzno
2024-05-25 11:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2 Olimpia Chocznia
KOLEJKA 26
2024-05-18 17:00 LKS Bobrek 1:0 Naroże Juszczyn
2024-05-18 17:00 Olimpia Chocznia 3:2 Brzezina Osiek
2024-05-18 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 3:0 Halniak Targanice
2024-05-18 16:30 Nadwiślanin Gromiec 0:1 Strażak Rajsko
2024-05-18 16:00 Górnik Brzeszcze 1:1 Zgoda Byczyna
2024-05-18 16:00 Żuraw Krzeszów 0:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2024-05-18 15:30 Polonia Luszowice 0:1 LKS Gorzów
2024-05-18 12:00 Zgoda Malec 0:2 Hejnał Kęty
KOLEJKA 25
2024-05-12 17:30 Halniak Targanice 2:0 Olimpia Chocznia
2024-05-11 17:30 Zgoda Byczyna 0:0 Victoria 1918 Jaworzno
2024-05-11 17:30 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:1 Zgoda Malec
2024-05-11 17:30 Hejnał Kęty 8:0 Polonia Luszowice
2024-05-11 16:00 Naroże Juszczyn 5:2 Górnik Brzeszcze
2024-05-11 16:00 LKS Gorzów 1:2 Nadwiślanin Gromiec
2024-05-11 14:00 Brzezina Osiek 3:0 Żuraw Krzeszów
2024-05-11 11:30 Strażak Rajsko 1:3 LKS Bobrek
KOLEJKA 24
2024-05-08 17:00 Górnik Brzeszcze 2:5 Victoria 1918 Jaworzno
2024-05-08 17:00 LKS Bobrek 1:0 LKS Gorzów
2024-05-08 17:00 Nadwiślanin Gromiec 2:0 Hejnał Kęty
2024-05-08 17:00 Polonia Luszowice 0:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2024-05-08 17:00 Zgoda Malec 0:2 Brzezina Osiek
2024-05-08 17:00 Żuraw Krzeszów 0:1 Halniak Targanice
2024-05-08 17:00 Olimpia Chocznia 1:2 Zgoda Byczyna
2024-05-08 17:00 Naroże Juszczyn 1:2 Strażak Rajsko
KOLEJKA 23
2024-05-05 17:30 Halniak Targanice 3:1 Zgoda Malec
2024-05-04 17:30 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2 Nadwiślanin Gromiec
2024-05-04 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 1:1 Olimpia Chocznia
2024-05-04 17:00 Brzezina Osiek 5:1 Polonia Luszowice
2024-05-04 11:30 Strażak Rajsko 1:0 Górnik Brzeszcze
2024-05-01 17:00 LKS Gorzów 0:1 Naroże Juszczyn
2024-05-01 13:00 Hejnał Kęty 0:3 LKS Bobrek
2024-05-01 12:00 Zgoda Byczyna 0:2 Żuraw Krzeszów
KOLEJKA 22
2024-04-28 17:30 Zgoda Malec 3:6 Zgoda Byczyna
2024-04-28 15:00 Żuraw Krzeszów 2:3 Victoria 1918 Jaworzno
2024-04-27 17:00 Górnik Brzeszcze 0:1 Olimpia Chocznia
2024-04-27 17:00 LKS Bobrek 1:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2024-04-27 17:00 Polonia Luszowice 0:4 Halniak Targanice
2024-04-27 15:00 Naroże Juszczyn 4:0 Hejnał Kęty
2024-04-27 15:00 Nadwiślanin Gromiec 0:1 Brzezina Osiek
2024-04-27 11:30 Strażak Rajsko 5:1 LKS Gorzów
KOLEJKA 21
2024-04-21 17:30 Halniak Targanice 6:1 Nadwiślanin Gromiec
2024-04-21 17:00 Olimpia Chocznia 1:1 Żuraw Krzeszów
2024-04-20 17:30 LKS Gorzów 6:2 Górnik Brzeszcze
2024-04-20 17:30 Zgoda Byczyna 3:0 Polonia Luszowice
2024-04-20 17:30 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:3 Naroże Juszczyn
2024-04-20 16:30 Victoria 1918 Jaworzno 4:1 Zgoda Malec
2024-04-20 11:00 Brzezina Osiek 2:1 LKS Bobrek
2024-04-20 11:00 Hejnał Kęty 0:2 Strażak Rajsko
KOLEJKA 20
2024-04-14 17:00 Zgoda Malec 1:2 Olimpia Chocznia
2024-04-13 17:00 Żuraw Krzeszów 2:0 Górnik Brzeszcze
2024-04-13 17:00 LKS Gorzów 2:0 Hejnał Kęty
2024-04-13 17:00 Naroże Juszczyn 3:2 Brzezina Osiek
2024-04-13 17:00 LKS Bobrek 2:0 Halniak Targanice
2024-04-13 17:00 Nadwiślanin Gromiec 2:1 Zgoda Byczyna
2024-04-13 17:00 Polonia Luszowice 1:10 Victoria 1918 Jaworzno
2024-04-13 11:30 Strażak Rajsko 4:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
KOLEJKA 19
2024-04-07 17:00 Halniak Targanice 0:3 Naroże Juszczyn
2024-04-07 16:30 Victoria 1918 Jaworzno 1:1 Nadwiślanin Gromiec
2024-04-07 16:00 Olimpia Chocznia 3:0 Polonia Luszowice
2024-04-06 17:00 Zgoda Byczyna 4:4 LKS Bobrek
2024-04-06 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2 LKS Gorzów
2024-04-06 13:00 Hejnał Kęty 4:1 Górnik Brzeszcze
2024-04-06 11:00 Żuraw Krzeszów 5:3 Zgoda Malec
2024-04-06 11:00 Brzezina Osiek 1:2 Strażak Rajsko
KOLEJKA 18
2024-03-30 16:00 Górnik Brzeszcze 1:0 Zgoda Malec
2024-03-30 16:00 LKS Gorzów 0:0 Brzezina Osiek
2024-03-30 14:00 Naroże Juszczyn 2:0 Zgoda Byczyna
2024-03-30 14:00 Nadwiślanin Gromiec 4:0 Olimpia Chocznia
2024-03-30 13:00 Polonia Luszowice 1:4 Żuraw Krzeszów
2024-03-30 11:30 Strażak Rajsko 2:2 Halniak Targanice
2024-03-30 11:00 Hejnał Kęty 2:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2024-03-30 11:00 LKS Bobrek 2:0 Victoria 1918 Jaworzno
KOLEJKA 17
2024-03-24 16:00 Olimpia Chocznia 2:1 LKS Bobrek
2024-03-24 15:30 Zgoda Malec 3:1 Polonia Luszowice
2024-03-24 15:30 Halniak Targanice 1:2 LKS Gorzów
2024-03-24 15:00 Żuraw Krzeszów 1:0 Nadwiślanin Gromiec
2024-03-24 14:30 Zgoda Byczyna 0:2 Strażak Rajsko
2024-03-24 11:00 Brzezina Osiek 3:0 Hejnał Kęty
2024-03-23 15:30 Victoria 1918 Jaworzno 2:3 Naroże Juszczyn
2024-03-23 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2 Górnik Brzeszcze
KOLEJKA 16
2024-03-17 14:00 Strażak Rajsko 0:2 Victoria 1918 Jaworzno
2024-03-17 14:00 Naroże Juszczyn 2:1 Olimpia Chocznia
2024-03-16 14:00 Górnik Brzeszcze 2:0 Polonia Luszowice
2024-03-16 14:00 LKS Gorzów 1:0 Zgoda Byczyna
2024-03-16 14:00 LKS Bobrek 1:1 Żuraw Krzeszów
2024-03-16 14:00 Nadwiślanin Gromiec 1:0 Zgoda Malec
2024-03-16 14:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:2 Brzezina Osiek
2024-03-16 14:00 Hejnał Kęty 4:1 Halniak Targanice
KOLEJKA 15
2023-11-11 14:00 Brzezina Osiek 5:0 Górnik Brzeszcze
2023-11-11 14:00 Nadwiślanin Gromiec 5:3 Polonia Luszowice
2023-11-11 14:00 LKS Bobrek 8:2 Zgoda Malec
2023-11-11 14:00 Naroże Juszczyn 1:1 Żuraw Krzeszów
2023-11-11 14:00 Strażak Rajsko 2:2 Olimpia Chocznia
2023-11-11 14:00 LKS Gorzów 1:1 Victoria 1918 Jaworzno
2023-11-11 14:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 3:1 Halniak Targanice
2023-11-11 12:00 Hejnał Kęty 1:2 Zgoda Byczyna
KOLEJKA 14
2023-11-05 14:00 Halniak Targanice 1:5 Brzezina Osiek
2023-11-05 14:00 Olimpia Chocznia 3:0 LKS Gorzów
2023-11-05 14:00 Zgoda Malec 1:4 Naroże Juszczyn
2023-11-04 14:00 Zgoda Byczyna 1:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-11-04 14:00 Victoria 1918 Jaworzno 3:2 Hejnał Kęty
2023-11-04 14:00 Polonia Luszowice 1:0 LKS Bobrek
2023-11-04 13:00 Górnik Brzeszcze 2:2 Nadwiślanin Gromiec
2023-11-04 11:00 Żuraw Krzeszów 6:2 Strażak Rajsko
KOLEJKA 13
2023-10-29 14:00 Halniak Targanice 3:0 Górnik Brzeszcze
2023-10-28 14:00 LKS Bobrek 0:0 Nadwiślanin Gromiec
2023-10-28 14:00 Naroże Juszczyn 2:0 Polonia Luszowice
2023-10-28 14:00 LKS Gorzów 0:2 Żuraw Krzeszów
2023-10-28 14:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 0:2 Victoria 1918 Jaworzno
2023-10-28 14:00 Brzezina Osiek 2:0 Zgoda Byczyna
2023-10-28 13:00 Hejnał Kęty 2:3 Olimpia Chocznia
2023-10-28 11:00 Strażak Rajsko 6:3 Zgoda Malec
KOLEJKA 12
2023-10-22 15:00 Olimpia Chocznia 3:4 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-10-22 15:00 Zgoda Malec 2:3 LKS Gorzów
2023-10-21 15:00 Górnik Brzeszcze 1:2 LKS Bobrek
2023-10-21 15:00 Zgoda Byczyna 0:1 Halniak Targanice
2023-10-21 15:00 Victoria 1918 Jaworzno 0:0 Brzezina Osiek
2023-10-21 15:00 Polonia Luszowice 1:5 Strażak Rajsko
2023-10-21 15:00 Nadwiślanin Gromiec 3:1 Naroże Juszczyn
2023-10-21 14:00 Hejnał Kęty 0:2 Żuraw Krzeszów
KOLEJKA 11
2023-10-15 15:00 Halniak Targanice 3:5 Victoria 1918 Jaworzno
2023-10-14 15:00 Zgoda Byczyna 0:2 Górnik Brzeszcze
2023-10-14 15:00 Naroże Juszczyn 2:1 LKS Bobrek
2023-10-14 15:00 LKS Gorzów 3:0 Polonia Luszowice
2023-10-14 15:00 Hejnał Kęty 6:2 Zgoda Malec
2023-10-14 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 1:4 Żuraw Krzeszów
2023-10-14 11:00 Strażak Rajsko 1:1 Nadwiślanin Gromiec
2023-10-14 11:00 Brzezina Osiek 1:0 Olimpia Chocznia
KOLEJKA 10
2023-10-08 16:00 Olimpia Chocznia 1:1 Halniak Targanice
2023-10-08 16:00 Żuraw Krzeszów 0:0 Brzezina Osiek
2023-10-08 16:00 Zgoda Malec 1:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-10-07 16:00 Górnik Brzeszcze 1:1 Naroże Juszczyn
2023-10-07 16:00 Polonia Luszowice 5:2 Hejnał Kęty
2023-10-07 16:00 Nadwiślanin Gromiec 4:0 LKS Gorzów
2023-10-07 16:00 LKS Bobrek 1:1 Strażak Rajsko
2023-10-07 16:00 Victoria 1918 Jaworzno 2:0 Zgoda Byczyna
KOLEJKA 9
2023-10-01 16:00 Halniak Targanice 0:5 Żuraw Krzeszów
2023-10-01 15:30 Brzezina Osiek 2:1 Zgoda Malec
2023-10-01 11:00 Strażak Rajsko 4:0 Naroże Juszczyn
2023-09-30 16:00 Victoria 1918 Jaworzno 1:2 Górnik Brzeszcze
2023-09-30 16:00 LKS Gorzów 1:1 LKS Bobrek
2023-09-30 16:00 Hejnał Kęty 0:3 Nadwiślanin Gromiec
2023-09-30 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 3:0 Polonia Luszowice
2023-09-30 15:00 Zgoda Byczyna 2:3 Olimpia Chocznia
KOLEJKA 8
2023-09-24 16:00 Olimpia Chocznia 2:2 Victoria 1918 Jaworzno
2023-09-24 16:00 Zgoda Malec 1:6 Halniak Targanice
2023-09-23 16:00 Górnik Brzeszcze 3:0 Strażak Rajsko
2023-09-23 16:00 Polonia Luszowice 1:4 Brzezina Osiek
2023-09-23 16:00 Nadwiślanin Gromiec 5:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-09-23 16:00 Naroże Juszczyn 1:2 LKS Gorzów
2023-09-23 14:00 LKS Bobrek 3:1 Hejnał Kęty
2023-09-23 13:00 Żuraw Krzeszów 4:1 Zgoda Byczyna
KOLEJKA 7
2023-09-17 16:00 Olimpia Chocznia 1:0 Górnik Brzeszcze
2023-09-17 16:00 Halniak Targanice 2:2 Polonia Luszowice
2023-09-16 16:00 LKS Gorzów 2:2 Strażak Rajsko
2023-09-16 16:00 Hejnał Kęty 1:3 Naroże Juszczyn
2023-09-16 16:00 Zgoda Byczyna 5:1 Zgoda Malec
2023-09-16 16:00 Victoria 1918 Jaworzno 4:2 Żuraw Krzeszów
2023-09-16 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 0:1 LKS Bobrek
2023-09-16 11:00 Brzezina Osiek 3:0 Nadwiślanin Gromiec
KOLEJKA 6
2023-09-10 17:00 Zgoda Malec 0:9 Victoria 1918 Jaworzno
2023-09-10 16:00 Górnik Brzeszcze 1:1 LKS Gorzów
2023-09-10 16:00 Naroże Juszczyn 2:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-09-09 16:00 Żuraw Krzeszów 6:1 Olimpia Chocznia
2023-09-09 16:00 Polonia Luszowice 3:4 Zgoda Byczyna
2023-09-09 15:00 LKS Bobrek 1:0 Brzezina Osiek
2023-09-09 13:00 Strażak Rajsko 4:3 Hejnał Kęty
2023-09-06 17:00 Nadwiślanin Gromiec 5:2 Halniak Targanice
KOLEJKA 5
2023-09-02 17:00 Brzezina Osiek 2:0 Naroże Juszczyn
2023-08-03 17:00 Olimpia Chocznia 3:2 Zgoda Malec
2023-08-02 18:00 Zgoda Byczyna 0:2 Nadwiślanin Gromiec
2023-08-02 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 4:0 Polonia Luszowice
2023-08-02 16:00 Halniak Targanice 1:2 LKS Bobrek
2023-08-02 13:00 Hejnał Kęty 4:0 LKS Gorzów
2023-08-02 11:00 Żuraw Krzeszów 0:1 Górnik Brzeszcze
2023-08-02 11:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 0:1 Strażak Rajsko
KOLEJKA 4
2023-08-30 17:00 Górnik Brzeszcze 3:2 Hejnał Kęty
2023-08-30 17:00 Polonia Luszowice 1:6 Olimpia Chocznia
2023-08-30 17:00 Nadwiślanin Gromiec 3:2 Victoria 1918 Jaworzno
2023-08-30 17:00 LKS Bobrek 3:1 Zgoda Byczyna
2023-08-30 17:00 Naroże Juszczyn 5:1 Halniak Targanice
2023-08-30 17:00 Strażak Rajsko 3:2 Brzezina Osiek
2023-08-30 17:00 LKS Gorzów 0:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-08-30 17:00 Zgoda Malec 1:0 Żuraw Krzeszów
KOLEJKA 3
2023-08-27 17:00 Zgoda Malec 2:1 Górnik Brzeszcze
2023-08-27 17:00 Halniak Targanice 5:2 Strażak Rajsko
2023-08-27 17:00 Olimpia Chocznia 6:3 Nadwiślanin Gromiec
2023-08-26 18:00 Zgoda Byczyna 0:0 Naroże Juszczyn
2023-08-26 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka 5:0 Hejnał Kęty
2023-08-26 17:00 Victoria 1918 Jaworzno 1:1 LKS Bobrek
2023-08-26 17:00 Żuraw Krzeszów 5:1 Polonia Luszowice
2023-08-26 12:00 Brzezina Osiek 2:0 LKS Gorzów
KOLEJKA 2
2023-08-20 17:00 Nadwiślanin Gromiec 1:3 Żuraw Krzeszów
2023-08-20 11:00 Strażak Rajsko 2:2 Zgoda Byczyna
2023-08-19 17:00 Górnik Brzeszcze 1:2 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-08-19 17:00 LKS Bobrek 3:8 Olimpia Chocznia
2023-08-19 17:00 Naroże Juszczyn 0:2 Victoria 1918 Jaworzno
2023-08-19 16:00 Polonia Luszowice 6:5 Zgoda Malec
2023-08-19 16:00 Hejnał Kęty 1:4 Brzezina Osiek
2023-08-19 11:00 LKS Gorzów 1:0 Halniak Targanice
KOLEJKA 1
2023-08-15 18:00 Zgoda Byczyna 1:2 LKS Gorzów
2023-08-15 18:00 Olimpia Chocznia 0:1 Naroże Juszczyn
2023-08-15 18:00 Zgoda Malec 1:4 Nadwiślanin Gromiec
2023-08-15 17:00 Żuraw Krzeszów 2:0 LKS Bobrek
2023-08-15 17:00 Brzezina Osiek 2:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
2023-08-15 16:30 Polonia Luszowice 0:6 Górnik Brzeszcze
2023-08-15 16:00 Victoria 1918 Jaworzno 2:1 Strażak Rajsko
2023-08-13 15:00 Halniak Targanice 8:4 Hejnał Kęty
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama