Terminarz i wyniki rozgrywek: V liga

1. Wieczysta II Kraków 75 123:36
2. Pcimianka Pcim 69 77:34
3. Radziszowianka Radziszów 59 71:38
4. Tempo Białka 51 83:59
5. Jutrzenka Giebułtów 51 65:50
6. Garbarnia II Kraków 51 66:64
7. KS Chełmek 49 68:57
8. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 45 67:72
9. Sokół Kocmyrzów 44 60:52
10. Skawa Wadowice 43 58:59
11. KS Olkusz 36 46:63
12. Błękitni Modlnica 28 50:82
13. Orzeł Piaski Wielkie 27 49:70
14. Spójnia Osiek 26 40:71
15. Karpaty Siepraw 13 26:90
16. Wiślanka Grabie 12 15:69
KOLEJKA 30
2024-06-15 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6:4 Wieczysta II Kraków
2024-06-15 17:00 Wiślanka Grabie 0:3 Garbarnia II Kraków
2024-06-15 17:00 Tempo Białka 3:0 Karpaty Siepraw
2024-06-15 17:00 Sokół Kocmyrzów 2:3 Radziszowianka Radziszów
2024-06-15 17:00 Pcimianka Pcim 3:0 KS Olkusz
2024-06-15 17:00 Jutrzenka Giebułtów 3:5 Orzeł Piaski Wielkie
2024-06-15 17:00 Spójnia Osiek 0:1 KS Chełmek
2024-06-15 17:00 Skawa Wadowice 6:1 Błękitni Modlnica
KOLEJKA 29
2024-06-09 14:30 Garbarnia II Kraków 3:1 Skawa Wadowice
2024-06-08 18:00 KS Olkusz 1:4 Sokół Kocmyrzów
2024-06-08 18:00 Karpaty Siepraw Wiślanka Grabie
2024-06-08 18:00 Błękitni Modlnica 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2024-06-08 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:2 Pcimianka Pcim
2024-06-08 11:00 Wieczysta II Kraków 5:3 Spójnia Osiek
2024-06-07 18:00 Radziszowianka Radziszów 3:3 Tempo Białka
2024-06-06 18:00 Jutrzenka Giebułtów 2:0 KS Chełmek
KOLEJKA 28
2024-06-02 17:00 Pcimianka Pcim 4:2 KS Chełmek
2024-06-01 18:00 Sokół Kocmyrzów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2024-06-01 18:00 Błękitni Modlnica 5:4 Garbarnia II Kraków
2024-06-01 17:00 Skawa Wadowice 3:0 Karpaty Siepraw
2024-06-01 17:00 Wiślanka Grabie 0:3 Radziszowianka Radziszów
2024-06-01 17:00 Tempo Białka 4:0 KS Olkusz
2024-06-01 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:6 Spójnia Osiek
2024-06-01 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:4 Wieczysta II Kraków
KOLEJKA 27
2024-05-29 18:00 Garbarnia II Kraków 2:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2024-05-29 18:00 Spójnia Osiek 1:0 Jutrzenka Giebułtów
2024-05-29 18:00 Wieczysta II Kraków 3:1 Pcimianka Pcim
2024-05-29 18:00 KS Chełmek 4:0 Sokół Kocmyrzów
2024-05-29 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 4:1 Tempo Białka
2024-05-29 18:00 KS Olkusz 3:0 Wiślanka Grabie
2024-05-29 18:00 Radziszowianka Radziszów 2:0 Skawa Wadowice
2024-05-29 18:00 Karpaty Siepraw 0:3 Błękitni Modlnica
KOLEJKA 26
2024-05-26 17:00 Pcimianka Pcim 3:0 Spójnia Osiek
2024-05-25 18:00 Sokół Kocmyrzów 0:1 Wieczysta II Kraków
2024-05-25 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:2 Jutrzenka Giebułtów
2024-05-25 17:00 Błękitni Modlnica 2:6 Radziszowianka Radziszów
2024-05-25 17:00 Wiślanka Grabie 0:3 Orzeł Piaski Wielkie
2024-05-25 17:00 Tempo Białka 2:4 KS Chełmek
2024-05-25 17:00 Garbarnia II Kraków 3:0 Karpaty Siepraw
2024-05-25 12:00 Skawa Wadowice 3:0 KS Olkusz
KOLEJKA 25
2024-05-19 19:00 Wieczysta II Kraków 4:1 Tempo Białka
2024-05-18 17:00 Spójnia Osiek 3:0 Sokół Kocmyrzów
2024-05-18 17:00 KS Chełmek 3:0 Wiślanka Grabie
2024-05-18 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:1 Skawa Wadowice
2024-05-18 17:00 KS Olkusz 2:0 Błękitni Modlnica
2024-05-18 16:00 Karpaty Siepraw 0:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2024-05-18 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:3 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 24
2024-05-12 14:00 Garbarnia II Kraków 1:0 KS Olkusz
2024-05-11 17:00 Karpaty Siepraw 0:3 Radziszowianka Radziszów
2024-05-11 17:00 Błękitni Modlnica 5:4 Orzeł Piaski Wielkie
2024-05-11 17:00 Skawa Wadowice 3:2 KS Chełmek
2024-05-11 17:00 Wiślanka Grabie 0:3 Wieczysta II Kraków
2024-05-11 17:00 Sokół Kocmyrzów 0:2 Jutrzenka Giebułtów
2024-05-11 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Pcimianka Pcim
2024-05-11 11:00 Tempo Białka 4:1 Spójnia Osiek
KOLEJKA 23
2024-05-05 17:00 Pcimianka Pcim 0:0 Sokół Kocmyrzów
2024-05-05 17:00 Jutrzenka Giebułtów 4:2 Tempo Białka
2024-05-05 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:2 Garbarnia II Kraków
2024-05-04 18:30 Wieczysta II Kraków 10:0 Skawa Wadowice
2024-05-04 17:00 Spójnia Osiek 3:0 Wiślanka Grabie
2024-05-04 17:00 KS Olkusz 3:0 Karpaty Siepraw
2024-05-04 15:00 KS Chełmek 1:0 Błękitni Modlnica
2024-05-04 11:00 Radziszowianka Radziszów 6:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KOLEJKA 22
2024-05-01 17:00 Karpaty Siepraw 0:3 Orzeł Piaski Wielkie
2024-05-01 17:00 Garbarnia II Kraków 3:2 KS Chełmek
2024-05-01 17:00 Błękitni Modlnica 1:4 Wieczysta II Kraków
2024-05-01 17:00 Skawa Wadowice 3:0 Spójnia Osiek
2024-05-01 17:00 Wiślanka Grabie 0:3 Jutrzenka Giebułtów
2024-05-01 17:00 Tempo Białka 5:1 Pcimianka Pcim
2024-05-01 13:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:4 Sokół Kocmyrzów
2024-05-01 11:00 Radziszowianka Radziszów 0:1 KS Olkusz
KOLEJKA 21
2024-04-28 19:30 Wieczysta II Kraków 3:3 Garbarnia II Kraków
2024-04-27 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:0 Radziszowianka Radziszów
2024-04-27 17:00 KS Olkusz 4:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2024-04-27 17:00 Pcimianka Pcim 3:0 Wiślanka Grabie
2024-04-27 17:00 KS Chełmek 3:0 Karpaty Siepraw
2024-04-27 16:00 Sokół Kocmyrzów 3:1 Tempo Białka
2024-04-27 16:00 Spójnia Osiek 2:2 Błękitni Modlnica
2024-04-27 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2:0 Skawa Wadowice
KOLEJKA 20
2024-04-21 12:30 Garbarnia II Kraków 5:1 Spójnia Osiek
2024-04-20 17:00 Radziszowianka Radziszów 3:3 KS Chełmek
2024-04-20 17:00 Karpaty Siepraw 0:3 Wieczysta II Kraków
2024-04-20 17:00 Błękitni Modlnica 1:4 Jutrzenka Giebułtów
2024-04-20 17:00 Skawa Wadowice 0:1 Pcimianka Pcim
2024-04-20 17:00 KS Olkusz 4:0 Orzeł Piaski Wielkie
2024-04-20 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Tempo Białka
2024-04-20 16:00 Wiślanka Grabie 0:3 Sokół Kocmyrzów
KOLEJKA 19
2024-04-14 18:30 Wieczysta II Kraków 5:1 Radziszowianka Radziszów
2024-04-14 16:30 Pcimianka Pcim 2:0 Błękitni Modlnica
2024-04-13 17:00 Spójnia Osiek 3:0 Karpaty Siepraw
2024-04-13 16:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2024-04-13 16:00 Sokół Kocmyrzów 3:1 Skawa Wadowice
2024-04-13 16:00 Tempo Białka 3:0 Wiślanka Grabie
2024-04-13 15:00 KS Chełmek 2:5 KS Olkusz
2024-04-13 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:2 Garbarnia II Kraków
KOLEJKA 18
2024-04-07 14:30 Garbarnia II Kraków 3:4 Pcimianka Pcim
2024-04-07 13:00 KS Olkusz 2:8 Wieczysta II Kraków
2024-04-06 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 KS Chełmek
2024-04-06 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:0 Wiślanka Grabie
2024-04-06 16:00 Radziszowianka Radziszów 4:2 Spójnia Osiek
2024-04-06 16:00 Karpaty Siepraw 0:3 Jutrzenka Giebułtów
2024-04-06 16:00 Skawa Wadowice 1:1 Tempo Białka
KOLEJKA 17
2024-03-30 15:00 KS Chełmek 4:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2024-03-30 15:00 Pcimianka Pcim 3:0 Karpaty Siepraw
2024-03-30 15:00 Wiślanka Grabie 0:3 Skawa Wadowice
2024-03-30 14:00 Spójnia Osiek 1:2 KS Olkusz
2024-03-30 13:00 Sokół Kocmyrzów 2:0 Garbarnia II Kraków
2024-03-30 13:00 Tempo Białka 1:0 Błękitni Modlnica
2024-03-30 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:2 Radziszowianka Radziszów
2024-03-28 19:00 Wieczysta II Kraków 7:1 Orzeł Piaski Wielkie
KOLEJKA 16
2024-03-23 19:00 KS Olkusz 1:4 Jutrzenka Giebułtów
2024-03-23 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:2 Skawa Wadowice
2024-03-23 15:00 Radziszowianka Radziszów 2:3 Pcimianka Pcim
2024-03-23 15:00 Karpaty Siepraw 0:3 Sokół Kocmyrzów
2024-03-23 15:00 Błękitni Modlnica 3:0 Wiślanka Grabie
2024-03-23 15:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 Spójnia Osiek
2024-03-23 15:00 KS Chełmek 1:2 Wieczysta II Kraków
2024-03-23 14:30 Garbarnia II Kraków 3:4 Tempo Białka
KOLEJKA 15
2023-11-19 12:30 Garbarnia II Kraków 4:0 Wiślanka Grabie
2023-11-18 17:00 Wieczysta II Kraków 6:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-11-18 15:30 Radziszowianka Radziszów 3:1 Sokół Kocmyrzów
2023-11-18 13:30 Błękitni Modlnica 2:3 Skawa Wadowice
2023-11-18 13:00 Karpaty Siepraw 2:3 Tempo Białka
2023-11-18 13:00 KS Olkusz 1:4 Pcimianka Pcim
2023-11-18 13:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:2 Jutrzenka Giebułtów
2023-11-18 13:00 KS Chełmek 6:1 Spójnia Osiek
KOLEJKA 14
2023-11-12 13:30 Pcimianka Pcim 2:1 Orzeł Piaski Wielkie
2023-11-11 13:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:4 Błękitni Modlnica
2023-11-11 13:00 Wiślanka Grabie 1:3 Karpaty Siepraw
2023-11-11 13:00 Skawa Wadowice 3:0 Garbarnia II Kraków
2023-11-11 11:00 Spójnia Osiek 1:6 Wieczysta II Kraków
2023-11-11 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:1 KS Chełmek
2023-11-11 11:00 Sokół Kocmyrzów 2:2 KS Olkusz
2023-11-11 11:00 Tempo Białka 3:2 Radziszowianka Radziszów
KOLEJKA 13
2023-11-05 12:30 Garbarnia II Kraków 3:3 Błękitni Modlnica
2023-11-04 16:00 Wieczysta II Kraków 5:1 Jutrzenka Giebułtów
2023-11-04 13:00 Karpaty Siepraw 4:2 Skawa Wadowice
2023-11-04 13:00 Radziszowianka Radziszów 1:0 Wiślanka Grabie
2023-11-04 13:00 KS Olkusz 0:5 Tempo Białka
2023-11-04 13:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:4 Sokół Kocmyrzów
2023-11-04 13:00 KS Chełmek 0:2 Pcimianka Pcim
2023-11-04 11:00 Spójnia Osiek 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KOLEJKA 12
2023-10-29 14:00 Pcimianka Pcim 1:1 Wieczysta II Kraków
2023-10-28 15:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:5 Tempo Białka
2023-10-28 15:00 Sokół Kocmyrzów 4:6 KS Chełmek
2023-10-28 15:00 Skawa Wadowice 0:3 Radziszowianka Radziszów
2023-10-28 15:00 Błękitni Modlnica 2:1 Karpaty Siepraw
2023-10-28 14:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6:0 Garbarnia II Kraków
2023-10-28 13:00 Wiślanka Grabie 1:2 KS Olkusz
2023-10-28 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Spójnia Osiek
KOLEJKA 11
2023-10-21 15:00 Radziszowianka Radziszów 3:1 Błękitni Modlnica
2023-10-21 15:00 KS Olkusz 1:1 Skawa Wadowice
2023-10-21 15:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:2 Wiślanka Grabie
2023-10-21 15:00 KS Chełmek 2:5 Tempo Białka
2023-10-21 15:00 Wieczysta II Kraków 6:1 Sokół Kocmyrzów
2023-10-21 15:00 Spójnia Osiek 0:0 Pcimianka Pcim
2023-10-21 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-10-21 11:00 Karpaty Siepraw 1:4 Garbarnia II Kraków
KOLEJKA 10
2023-10-15 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:1 Karpaty Siepraw
2023-10-15 15:00 Pcimianka Pcim 4:2 Jutrzenka Giebułtów
2023-10-14 15:30 Tempo Białka 1:2 Wieczysta II Kraków
2023-10-14 15:30 Wiślanka Grabie 0:2 KS Chełmek
2023-10-14 15:30 Błękitni Modlnica 4:2 KS Olkusz
2023-10-14 15:00 Sokół Kocmyrzów 1:2 Spójnia Osiek
2023-10-14 15:00 Skawa Wadowice 3:2 Orzeł Piaski Wielkie
2023-10-14 11:00 Garbarnia II Kraków 0:3 Radziszowianka Radziszów
KOLEJKA 9
2023-10-08 15:00 Pcimianka Pcim 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-10-08 14:00 Wieczysta II Kraków 1:1 Wiślanka Grabie
2023-10-07 15:30 Orzeł Piaski Wielkie 0:1 Błękitni Modlnica
2023-10-07 15:30 Spójnia Osiek 2:2 Tempo Białka
2023-10-07 15:30 Radziszowianka Radziszów 3:1 Karpaty Siepraw
2023-10-07 15:30 KS Olkusz 0:1 Garbarnia II Kraków
2023-10-07 15:00 KS Chełmek 1:1 Skawa Wadowice
2023-10-07 11:00 Jutrzenka Giebułtów 3:2 Sokół Kocmyrzów
KOLEJKA 8
2023-10-01 16:00 Tempo Białka 3:4 Jutrzenka Giebułtów
2023-10-01 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:3 Radziszowianka Radziszów
2023-10-01 15:00 Wiślanka Grabie 3:0 Spójnia Osiek
2023-10-01 12:30 Garbarnia II Kraków 1:5 Orzeł Piaski Wielkie
2023-09-30 16:00 Karpaty Siepraw 1:1 KS Olkusz
2023-09-30 15:00 Skawa Wadowice 1:2 Wieczysta II Kraków
2023-09-30 15:00 Błękitni Modlnica 2:3 KS Chełmek
2023-09-30 11:00 Sokół Kocmyrzów 2:2 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 7
2023-09-24 18:00 Wieczysta II Kraków 6:1 Błękitni Modlnica
2023-09-24 15:30 Pcimianka Pcim 2:2 Tempo Białka
2023-09-23 16:00 KS Olkusz 2:2 Radziszowianka Radziszów
2023-09-23 16:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:3 Karpaty Siepraw
2023-09-23 16:00 KS Chełmek 3:2 Garbarnia II Kraków
2023-09-23 16:00 Spójnia Osiek 0:5 Skawa Wadowice
2023-09-23 13:00 Sokół Kocmyrzów 2:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-09-23 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:2 Wiślanka Grabie
KOLEJKA 6
2023-09-17 16:30 Wiślanka Grabie 0:3 Pcimianka Pcim
2023-09-17 12:30 Garbarnia II Kraków 2:0 Wieczysta II Kraków
2023-09-16 16:30 Błękitni Modlnica 3:2 Spójnia Osiek
2023-09-16 16:00 Tempo Białka 1:1 Sokół Kocmyrzów
2023-09-16 16:00 Skawa Wadowice 2:3 Jutrzenka Giebułtów
2023-09-16 16:00 Karpaty Siepraw 2:4 KS Chełmek
2023-09-16 12:00 Radziszowianka Radziszów 5:0 Orzeł Piaski Wielkie
2023-09-16 12:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 KS Olkusz
KOLEJKA 5
2023-09-10 16:00 Tempo Białka 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-09-10 16:00 Wieczysta II Kraków 9:0 Karpaty Siepraw
2023-09-10 16:00 Pcimianka Pcim 4:3 Skawa Wadowice
2023-09-09 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 KS Olkusz
2023-09-09 17:00 Spójnia Osiek 1:2 Garbarnia II Kraków
2023-09-09 17:00 Sokół Kocmyrzów 3:0 Wiślanka Grabie
2023-09-09 11:00 KS Chełmek 0:0 Radziszowianka Radziszów
2023-09-09 11:00 Jutrzenka Giebułtów 5:0 Błękitni Modlnica
KOLEJKA 4
2023-09-03 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:3 Orzeł Piaski Wielkie
2023-09-03 12:30 Garbarnia II Kraków 1:3 Jutrzenka Giebułtów
2023-09-03 12:00 Błękitni Modlnica 1:4 Pcimianka Pcim
2023-09-02 17:00 Wiślanka Grabie 2:2 Tempo Białka
2023-09-02 17:00 Karpaty Siepraw 4:0 Spójnia Osiek
2023-09-02 16:00 Skawa Wadowice 2:2 Sokół Kocmyrzów
2023-09-02 15:00 KS Olkusz 1:0 KS Chełmek
2023-09-02 12:00 Radziszowianka Radziszów 2:1 Wieczysta II Kraków
KOLEJKA 3
2023-08-27 17:00 Wiślanka Grabie 0:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-08-26 18:00 Sokół Kocmyrzów 4:0 Błękitni Modlnica
2023-08-26 17:00 Spójnia Osiek 2:2 Radziszowianka Radziszów
2023-08-26 16:00 KS Chełmek 3:1 Orzeł Piaski Wielkie
2023-08-26 12:00 Tempo Białka 5:1 Skawa Wadowice
2023-08-26 11:00 Wieczysta II Kraków 3:2 KS Olkusz
2023-08-26 11:00 Jutrzenka Giebułtów 7:0 Karpaty Siepraw
2023-08-26 11:00 Pcimianka Pcim 7:1 Garbarnia II Kraków
KOLEJKA 2
2023-08-20 14:30 Garbarnia II Kraków 3:2 Sokół Kocmyrzów
2023-08-19 18:00 Błękitni Modlnica 2:2 Tempo Białka
2023-08-19 17:00 Skawa Wadowice 2:1 Wiślanka Grabie
2023-08-19 17:00 Karpaty Siepraw 1:3 Pcimianka Pcim
2023-08-19 17:00 Radziszowianka Radziszów 1:1 Jutrzenka Giebułtów
2023-08-19 17:00 KS Olkusz 1:1 Spójnia Osiek
2023-08-19 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:3 Wieczysta II Kraków
2023-08-19 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5:2 KS Chełmek
KOLEJKA 1
2023-08-13 17:00 Sokół Kocmyrzów 3:2 Karpaty Siepraw
2023-08-12 17:00 Skawa Wadowice 2:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2023-08-12 17:00 Tempo Białka 3:3 Garbarnia II Kraków
2023-08-12 17:00 Wiślanka Grabie 2:0 Błękitni Modlnica
2023-08-12 16:00 Wieczysta II Kraków 6:1 KS Chełmek
2023-08-12 15:00 Pcimianka Pcim 0:0 Radziszowianka Radziszów
2023-08-12 11:00 Spójnia Osiek 0:1 Orzeł Piaski Wielkie
2023-08-12 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2:1 KS Olkusz
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama