Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa B Wadowice gr. II

1. Beskid II Andrychów 37 62:16
2. Relaks Wysoka 32 49:17
3. Sokół Przytkowice 31 34:18
4. Sokół Frydrychowice 28 25:17
5. Astra Spytkowice 25 42:20
6. Gronie Zagórnik 21 43:30
7. Jałowiec II Stryszawa 14 34:30
8. Płomień Sosnowice 13 31:39
9. Gród Grodzisko 12 25:40
10. Orzeł Radocza 12 19:39
11. Orzeł II Ryczów 10 12:35
12. Sokół Chrząstowice 10 27:51
13. Leskowiec Rzyki 10 17:42
14. Halniak II Targanice 3 21:47
KOLEJKA 13
2023-11-11 13:00 Relaks Wysoka 4:1 Leskowiec Rzyki
2023-11-11 13:00 Halniak II Targanice 2:3 Płomień Sosnowice
2023-11-11 13:00 Gród Grodzisko 3:3 Astra Spytkowice
2023-11-11 13:00 Gronie Zagórnik 3:1 Orzeł II Ryczów
2023-11-11 13:00 Orzeł Radocza 2:4 Sokół Przytkowice
2023-11-11 11:00 Sokół Chrząstowice 1:3 Sokół Frydrychowice
2023-11-08 17:30 Jałowiec II Stryszawa 2:3 Beskid II Andrychów
KOLEJKA 12
2023-11-05 14:00 Leskowiec Rzyki 2:1 Halniak II Targanice
2023-11-05 14:00 Orzeł II Ryczów 2:5 Jałowiec II Stryszawa
2023-11-05 14:00 Płomień Sosnowice 8:4 Gród Grodzisko
2023-11-05 13:00 Sokół Przytkowice 3:1 Sokół Chrząstowice
2023-11-05 13:00 Beskid II Andrychów 6:0 Orzeł Radocza
2023-11-05 13:00 Astra Spytkowice 2:0 Gronie Zagórnik
2023-11-04 14:00 Sokół Frydrychowice 2:4 Relaks Wysoka
KOLEJKA 11
2023-10-29 14:00 Gronie Zagórnik 4:1 Płomień Sosnowice
2023-10-29 14:00 Jałowiec II Stryszawa Astra Spytkowice
2023-10-29 14:00 Relaks Wysoka 5:0 Sokół Przytkowice
2023-10-29 14:00 Gród Grodzisko 3:0 Halniak II Targanice
2023-10-29 11:30 Sokół Chrząstowice 3:7 Beskid II Andrychów
2023-10-28 15:00 Sokół Frydrychowice 3:0 Leskowiec Rzyki
2023-10-28 15:00 Orzeł Radocza Orzeł II Ryczów
KOLEJKA 10
2023-10-22 15:00 Leskowiec Rzyki 1:1 Gród Grodzisko
2023-10-22 15:00 Sokół Przytkowice 0:0 Sokół Frydrychowice
2023-10-22 15:00 Beskid II Andrychów 2:2 Relaks Wysoka
2023-10-22 15:00 Orzeł II Ryczów 3:1 Sokół Chrząstowice
2023-10-22 15:00 Astra Spytkowice 5:1 Orzeł Radocza
2023-10-22 15:00 Płomień Sosnowice 4:2 Jałowiec II Stryszawa
2023-10-22 15:00 Halniak II Targanice 2:7 Gronie Zagórnik
KOLEJKA 9
2023-10-15 15:30 Sokół Frydrychowice 1:4 Beskid II Andrychów
2023-10-15 15:00 Relaks Wysoka 2:0 Orzeł II Ryczów
2023-10-15 15:00 Gronie Zagórnik 7:3 Gród Grodzisko
2023-10-15 11:30 Sokół Chrząstowice 2:7 Astra Spytkowice
2023-10-15 11:00 Jałowiec II Stryszawa 9:0 Halniak II Targanice
2023-10-14 15:00 Sokół Przytkowice 2:1 Leskowiec Rzyki
2023-10-14 15:00 Orzeł Radocza 2:1 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 8
2023-10-08 15:00 Leskowiec Rzyki 1:5 Gronie Zagórnik
2023-10-08 15:00 Beskid II Andrychów 3:1 Sokół Przytkowice
2023-10-08 15:00 Orzeł II Ryczów 0:1 Sokół Frydrychowice
2023-10-08 15:00 Płomień Sosnowice 4:1 Sokół Chrząstowice
2023-10-07 16:00 Halniak II Targanice 0:2 Orzeł Radocza
2023-10-07 15:00 Astra Spytkowice 3:2 Relaks Wysoka
2023-10-07 15:00 Gród Grodzisko 3:1 Jałowiec II Stryszawa
KOLEJKA 7
2023-10-01 16:00 Beskid II Andrychów 6:0 Leskowiec Rzyki
2023-10-01 15:00 Relaks Wysoka 4:2 Płomień Sosnowice
2023-10-01 15:00 Sokół Przytkowice 6:0 Orzeł II Ryczów
2023-10-01 11:30 Sokół Chrząstowice 6:4 Halniak II Targanice
2023-10-01 11:00 Jałowiec II Stryszawa 0:5 Gronie Zagórnik
2023-09-30 16:00 Sokół Frydrychowice 2:4 Astra Spytkowice
2023-09-30 15:00 Orzeł Radocza 1:2 Gród Grodzisko
KOLEJKA 6
2023-09-24 16:00 Leskowiec Rzyki 2:2 Jałowiec II Stryszawa
2023-09-24 16:00 Orzeł II Ryczów 1:7 Beskid II Andrychów
2023-09-24 16:00 Astra Spytkowice 0:2 Sokół Przytkowice
2023-09-24 16:00 Płomień Sosnowice 1:3 Sokół Frydrychowice
2023-09-24 16:00 Gród Grodzisko 2:4 Sokół Chrząstowice
2023-09-24 16:00 Gronie Zagórnik 6:3 Orzeł Radocza
2023-09-23 16:00 Halniak II Targanice 0:3 Relaks Wysoka
KOLEJKA 5
2023-09-20 17:00 Orzeł Radocza 0:6 Jałowiec II Stryszawa
2023-09-17 17:00 Sokół Przytkowice 2:1 Płomień Sosnowice
2023-09-17 17:00 Beskid II Andrychów 2:1 Astra Spytkowice
2023-09-17 16:00 Orzeł II Ryczów 1:2 Leskowiec Rzyki
2023-09-17 11:30 Sokół Chrząstowice 3:2 Gronie Zagórnik
2023-09-16 17:00 Sokół Frydrychowice 1:0 Halniak II Targanice
2023-09-16 16:00 Relaks Wysoka 5:2 Gród Grodzisko
KOLEJKA 4
2023-09-10 17:00 Leskowiec Rzyki 1:4 Orzeł Radocza
2023-09-10 17:00 Płomień Sosnowice 1:7 Beskid II Andrychów
2023-09-10 17:00 Halniak II Targanice 4:5 Sokół Przytkowice
2023-09-10 17:00 Gronie Zagórnik 0:2 Relaks Wysoka
2023-09-10 11:00 Jałowiec II Stryszawa 3:0 Sokół Chrząstowice
2023-09-09 17:00 Astra Spytkowice 6:0 Orzeł II Ryczów
2023-09-09 17:00 Gród Grodzisko 1:2 Sokół Frydrychowice
KOLEJKA 3
2023-09-03 17:00 Astra Spytkowice 7:0 Leskowiec Rzyki
2023-09-03 17:00 Beskid II Andrychów 3:2 Halniak II Targanice
2023-09-03 17:00 Orzeł II Ryczów 2:1 Płomień Sosnowice
2023-09-03 17:00 Relaks Wysoka 4:4 Jałowiec II Stryszawa
2023-09-03 17:00 Sokół Przytkowice 2:0 Gród Grodzisko
2023-09-03 11:30 Sokół Chrząstowice 1:4 Orzeł Radocza
2023-09-02 17:00 Sokół Frydrychowice 3:2 Gronie Zagórnik
KOLEJKA 2
2023-08-27 17:00 Leskowiec Rzyki 3:3 Sokół Chrząstowice
2023-08-27 17:00 Gronie Zagórnik 1:3 Sokół Przytkowice
2023-08-26 17:00 Halniak II Targanice 1:2 Orzeł II Ryczów
2023-08-26 17:00 Gród Grodzisko 1:6 Beskid II Andrychów
2023-08-26 17:00 Jałowiec II Stryszawa 0:3 Sokół Frydrychowice
2023-08-26 17:00 Orzeł Radocza 0:6 Relaks Wysoka
2023-08-26 17:00 Płomień Sosnowice 1:3 Astra Spytkowice
KOLEJKA 1
2023-08-20 18:00 Sokół Przytkowice 4:0 Jałowiec II Stryszawa
2023-08-20 18:00 Beskid II Andrychów 6:1 Gronie Zagórnik
2023-08-20 17:00 Płomień Sosnowice 3:3 Leskowiec Rzyki
2023-08-20 17:00 Astra Spytkowice 1:5 Halniak II Targanice
2023-08-20 17:00 Relaks Wysoka 6:1 Sokół Chrząstowice
2023-08-20 16:00 Sokół Frydrychowice 1:0 Orzeł Radocza
2023-08-20 14:00 Orzeł II Ryczów 0:0 Gród Grodzisko
reklama
reklama
reklama
reklama