Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa B Wadowice gr. I

1. Jastrzębianka Jastrzębia 57 60:19
2. Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 52 81:27
3. Garbarz Zembrzyce 52 46:23
4. Świt Osielec 39 61:54
5. Grom Grzechynia 37 48:41
6. Sosnowianka Stanisław 35 60:46
7. Stanisławianka Stanisław 35 41:53
8. Olimpia Zebrzydowice 33 42:35
9. Cedron Brody 33 43:46
10. Tempo II Białka 28 35:45
11. Jubilat Izdebnik 27 44:58
12. Żarek Stronie 25 30:39
13. Czarni Koziniec 16 34:82
14. LKS Bieńkówka 5 24:82
KOLEJKA 24
2024-06-09 17:00 Żarek Stronie 2:0 Grom Grzechynia
2024-06-09 17:00 Tempo II Białka 1:1 Sosnowianka Stanisław
2024-06-09 16:30 LKS Bieńkówka 0:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2024-06-09 11:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 2:2 Jubilat Izdebnik
2024-06-09 11:00 Czarni Koziniec 3:1 Cedron Brody
2024-06-08 17:00 Świt Osielec 2:1 Olimpia Zebrzydowice
2024-06-08 17:00 Stanisławianka Stanisław 0:2 Garbarz Zembrzyce
KOLEJKA 23
2024-06-02 17:00 Sosnowianka Stanisław 3:5 Świt Osielec
2024-06-01 17:00 Garbarz Zembrzyce 1:2 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2024-06-01 17:00 Jubilat Izdebnik 2:0 LKS Bieńkówka
2024-06-01 17:00 Olimpia Zebrzydowice 3:3 Czarni Koziniec
2024-06-01 17:00 Cedron Brody 2:1 Żarek Stronie
2024-06-01 16:00 Grom Grzechynia 1:1 Stanisławianka Stanisław
2024-06-01 11:30 Tempo II Białka 0:2 Jastrzębianka Jastrzębia
KOLEJKA 22
2024-05-26 17:00 Żarek Stronie 0:1 Stanisławianka Stanisław
2024-05-26 17:00 Tempo II Białka 6:2 Jubilat Izdebnik
2024-05-26 11:00 Czarni Koziniec 2:7 Sosnowianka Stanisław
2024-05-26 11:00 LKS Bieńkówka 0:4 Garbarz Zembrzyce
2024-05-26 11:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 1:0 Grom Grzechynia
2024-05-25 17:00 Cedron Brody 0:2 Olimpia Zebrzydowice
2024-05-25 11:00 Świt Osielec 2:7 Jastrzębianka Jastrzębia
KOLEJKA 21
2024-05-19 17:00 Garbarz Zembrzyce 0:1 Tempo II Białka
2024-05-19 17:00 Sosnowianka Stanisław 1:1 Cedron Brody
2024-05-19 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 7:0 Czarni Koziniec
2024-05-18 17:00 Olimpia Zebrzydowice 0:1 Żarek Stronie
2024-05-18 17:00 Stanisławianka Stanisław 2:0 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2024-05-18 17:00 Jubilat Izdebnik 2:3 Świt Osielec
2024-05-18 16:00 Grom Grzechynia 1:0 LKS Bieńkówka
KOLEJKA 20
2024-05-12 17:00 Żarek Stronie 0:0 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2024-05-12 13:30 Świt Osielec 2:3 Garbarz Zembrzyce
2024-05-12 11:00 Czarni Koziniec 1:2 Jubilat Izdebnik
2024-05-12 11:00 LKS Bieńkówka 0:6 Stanisławianka Stanisław
2024-05-11 17:00 Olimpia Zebrzydowice 1:0 Sosnowianka Stanisław
2024-05-11 17:00 Cedron Brody 3:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2024-05-11 17:00 Tempo II Białka 1:0 Grom Grzechynia
KOLEJKA 19
2024-05-05 17:00 Sosnowianka Stanisław 1:1 Żarek Stronie
2024-05-05 13:00 Garbarz Zembrzyce 4:1 Czarni Koziniec
2024-05-05 12:30 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 9:0 LKS Bieńkówka
2024-05-04 17:00 Stanisławianka Stanisław 2:2 Tempo II Białka
2024-05-04 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:0 Olimpia Zebrzydowice
2024-05-04 16:00 Grom Grzechynia 5:2 Świt Osielec
2024-05-04 16:00 Jubilat Izdebnik 5:2 Cedron Brody
KOLEJKA 18
2024-04-28 17:00 Żarek Stronie 4:0 LKS Bieńkówka
2024-04-28 17:00 Sosnowianka Stanisław 1:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2024-04-28 17:00 Świt Osielec 1:3 Stanisławianka Stanisław
2024-04-28 11:00 Czarni Koziniec 2:5 Grom Grzechynia
2024-04-27 17:00 Cedron Brody 1:1 Garbarz Zembrzyce
2024-04-27 17:00 Tempo II Białka 1:1 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2024-04-27 16:00 Olimpia Zebrzydowice 4:1 Jubilat Izdebnik
KOLEJKA 17
2024-04-21 12:30 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 4:1 Świt Osielec
2024-04-21 12:00 Garbarz Zembrzyce 2:1 Olimpia Zebrzydowice
2024-04-21 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:0 Żarek Stronie
2024-04-21 11:00 LKS Bieńkówka 1:4 Tempo II Białka
2024-04-20 17:00 Stanisławianka Stanisław 1:0 Czarni Koziniec
2024-04-20 17:00 Grom Grzechynia 1:4 Cedron Brody
2024-04-20 16:00 Jubilat Izdebnik 3:1 Sosnowianka Stanisław
KOLEJKA 16
2024-04-14 17:00 Sosnowianka Stanisław 0:1 Garbarz Zembrzyce
2024-04-14 16:00 Żarek Stronie 0:1 Tempo II Białka
2024-04-14 14:00 Świt Osielec 4:1 LKS Bieńkówka
2024-04-14 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:0 Jubilat Izdebnik
2024-04-14 11:00 Czarni Koziniec 0:5 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2024-04-13 16:00 Olimpia Zebrzydowice 1:1 Grom Grzechynia
2024-04-13 11:00 Cedron Brody 1:4 Stanisławianka Stanisław
KOLEJKA 15
2024-04-07 16:00 Tempo II Białka 3:2 Świt Osielec
2024-04-07 11:00 LKS Bieńkówka 0:2 Czarni Koziniec
2024-04-06 17:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 1:1 Cedron Brody
2024-04-06 16:00 Jubilat Izdebnik 1:1 Żarek Stronie
2024-04-06 16:00 Stanisławianka Stanisław 0:0 Olimpia Zebrzydowice
2024-04-06 16:00 Grom Grzechynia 4:0 Sosnowianka Stanisław
2024-04-06 11:00 Garbarz Zembrzyce 1:1 Jastrzębianka Jastrzębia
KOLEJKA 14
2024-03-30 11:00 Żarek Stronie 0:1 Świt Osielec
2024-03-30 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 4:0 Grom Grzechynia
2024-03-30 11:00 Sosnowianka Stanisław 2:2 Stanisławianka Stanisław
2024-03-30 11:00 Olimpia Zebrzydowice 1:1 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2024-03-30 11:00 Czarni Koziniec 1:3 Tempo II Białka
2024-03-30 11:00 Jubilat Izdebnik 0:3 Garbarz Zembrzyce
2024-03-30 10:30 Cedron Brody 2:1 LKS Bieńkówka
KOLEJKA 13
2023-11-12 11:00 Czarni Koziniec 1:4 Świt Osielec
2023-11-11 13:00 Garbarz Zembrzyce 3:2 Żarek Stronie
2023-11-11 13:00 Cedron Brody 2:0 Tempo II Białka
2023-11-11 13:00 Olimpia Zebrzydowice 5:1 LKS Bieńkówka
2023-11-11 13:00 Jubilat Izdebnik 1:3 Grom Grzechynia
2023-11-11 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 5:2 Stanisławianka Stanisław
2023-11-11 10:30 Sosnowianka Stanisław 3:2 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
KOLEJKA 12
2023-11-05 13:00 Żarek Stronie 2:0 Czarni Koziniec
2023-11-05 13:00 Olimpia Zebrzydowice 0:0 Tempo II Białka
2023-11-05 11:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 2:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2023-11-05 11:00 LKS Bieńkówka 3:3 Sosnowianka Stanisław
2023-11-04 13:00 Grom Grzechynia 5:1 Garbarz Zembrzyce
2023-11-04 13:00 Stanisławianka Stanisław 3:1 Jubilat Izdebnik
2023-11-04 13:00 Świt Osielec 3:3 Cedron Brody
KOLEJKA 11
2023-10-29 14:00 Grom Grzechynia 3:3 Żarek Stronie
2023-10-29 14:00 Sosnowianka Stanisław 5:2 Tempo II Białka
2023-10-29 14:00 Garbarz Zembrzyce 7:0 Stanisławianka Stanisław
2023-10-29 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 4:1 LKS Bieńkówka
2023-10-28 15:00 Olimpia Zebrzydowice 3:5 Świt Osielec
2023-10-28 15:00 Jubilat Izdebnik 1:5 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2023-10-28 15:00 Cedron Brody 3:2 Czarni Koziniec
KOLEJKA 10
2023-10-22 15:00 Świt Osielec 5:3 Sosnowianka Stanisław
2023-10-22 13:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 2:0 Garbarz Zembrzyce
2023-10-22 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:0 Tempo II Białka
2023-10-22 11:00 LKS Bieńkówka 2:3 Jubilat Izdebnik
2023-10-22 11:00 Czarni Koziniec 0:5 Olimpia Zebrzydowice
2023-10-21 15:00 Żarek Stronie 1:2 Cedron Brody
2023-10-21 15:00 Stanisławianka Stanisław 2:0 Grom Grzechynia
KOLEJKA 9
2023-10-15 15:00 Olimpia Zebrzydowice 2:0 Cedron Brody
2023-10-15 15:00 Garbarz Zembrzyce 1:0 LKS Bieńkówka
2023-10-15 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 3:0 Świt Osielec
2023-10-14 15:00 Stanisławianka Stanisław 0:2 Żarek Stronie
2023-10-14 15:00 Jubilat Izdebnik 3:2 Tempo II Białka
2023-10-14 15:00 Grom Grzechynia 1:3 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2023-10-14 11:00 Sosnowianka Stanisław 3:0 Czarni Koziniec
KOLEJKA 8
2023-10-08 15:00 Żarek Stronie 1:3 Olimpia Zebrzydowice
2023-10-08 15:00 Tempo II Białka 0:1 Garbarz Zembrzyce
2023-10-08 15:00 Świt Osielec 3:0 Jubilat Izdebnik
2023-10-08 13:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 10:0 Stanisławianka Stanisław
2023-10-08 11:00 LKS Bieńkówka 0:3 Grom Grzechynia
2023-10-08 11:00 Czarni Koziniec 1:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2023-10-07 15:00 Cedron Brody 2:5 Sosnowianka Stanisław
KOLEJKA 7
2023-10-01 16:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 4:0 Żarek Stronie
2023-10-01 16:00 Sosnowianka Stanisław 4:0 Olimpia Zebrzydowice
2023-10-01 16:00 Grom Grzechynia 4:3 Tempo II Białka
2023-10-01 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:2 Cedron Brody
2023-09-30 16:00 Jubilat Izdebnik 6:1 Czarni Koziniec
2023-09-30 16:00 Garbarz Zembrzyce 0:0 Świt Osielec
2023-09-30 16:00 Stanisławianka Stanisław 2:2 LKS Bieńkówka
KOLEJKA 6
2023-09-24 16:00 Żarek Stronie 0:1 Sosnowianka Stanisław
2023-09-24 13:00 LKS Bieńkówka 2:3 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2023-09-24 11:00 Czarni Koziniec 1:3 Garbarz Zembrzyce
2023-09-23 16:00 Tempo Białka 2:4 Stanisławianka Stanisław
2023-09-23 16:00 Cedron Brody 1:2 Jubilat Izdebnik
2023-09-23 16:00 Olimpia Zebrzydowice 1:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2023-09-23 15:00 Świt Osielec 1:2 Grom Grzechynia
KOLEJKA 5
2023-09-17 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:0 Sosnowianka Stanisław
2023-09-17 17:00 Garbarz Zembrzyce 2:1 Cedron Brody
2023-09-17 11:00 LKS Bieńkówka 2:3 Żarek Stronie
2023-09-17 11:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 5:0 Tempo II Białka
2023-09-16 16:00 Jubilat Izdebnik 2:3 Olimpia Zebrzydowice
2023-09-16 16:00 Grom Grzechynia 4:2 Czarni Koziniec
2023-09-16 16:00 Stanisławianka Stanisław 2:1 Świt Osielec
KOLEJKA 4
2023-09-10 17:00 Żarek Stronie 1:4 Jastrzębianka Jastrzębia
2023-09-10 17:00 Cedron Brody 0:0 Grom Grzechynia
2023-09-10 17:00 Olimpia Zebrzydowice 1:2 Garbarz Zembrzyce
2023-09-10 17:00 Sosnowianka Stanisław 6:2 Jubilat Izdebnik
2023-09-10 11:00 Czarni Koziniec 4:1 Stanisławianka Stanisław
2023-09-09 17:00 Świt Osielec 2:2 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2023-09-09 16:00 Tempo II Białka 1:3 LKS Bieńkówka
KOLEJKA 3
2023-09-03 17:00 Garbarz Zembrzyce 2:1 Sosnowianka Stanisław
2023-09-03 17:00 Stanisławianka Stanisław 1:2 Cedron Brody
2023-09-03 13:30 LKS Bieńkówka 3:4 Świt Osielec
2023-09-03 11:00 Tempo II Białka 3:1 Żarek Stronie
2023-09-03 11:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 9:0 Czarni Koziniec
2023-09-02 17:00 Grom Grzechynia 3:2 Olimpia Zebrzydowice
2023-09-02 17:00 Jubilat Izdebnik 0:0 Jastrzębianka Jastrzębia
KOLEJKA 2
2023-08-27 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:1 Garbarz Zembrzyce
2023-08-27 17:00 Czarni Koziniec 4:1 LKS Bieńkówka
2023-08-27 17:00 Olimpia Zebrzydowice 2:0 Stanisławianka Stanisław
2023-08-27 17:00 Sosnowianka Stanisław 3:1 Grom Grzechynia
2023-08-27 17:00 Świt Osielec 5:0 Tempo II Białka
2023-08-26 17:00 Cedron Brody 1:3 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
2023-08-15 17:00 Żarek Stronie 4:3 Jubilat Izdebnik
KOLEJKA 1
2023-08-20 17:00 Świt Osielec 3:0 Żarek Stronie
2023-08-20 17:00 Garbarz Zembrzyce 1:0 Jubilat Izdebnik
2023-08-20 17:00 Stanisławianka Stanisław 2:6 Sosnowianka Stanisław
2023-08-20 16:00 Tempo II Białka 1:3 Czarni Koziniec
2023-08-20 11:00 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 3:1 Olimpia Zebrzydowice
2023-08-20 11:00 LKS Bieńkówka 1:6 Cedron Brody
2023-08-19 17:00 Grom Grzechynia 1:2 Jastrzębianka Jastrzębia
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama