Oferty pracy w firmie OTOMATIC

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.01.2024 11:00,
Ogłoszenie.
Zatrudnimy:
- Ustawiacz Maszyn CNC
- Tokarz / Frezer

Andrychów, tel. 536 727 616

.. świat się zmienia. Bierzemy udział w tym procesie. Rewolucję energetyczną i ochronę klimatu
postrzegamy jako wielką szansę. Produkcja maszyn oraz części i komponentów stalowych to dla
nas szansa na ciągłe doskonalenie i naukę.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Aplikuj teraz!

Miejsce pracy: Andrychów

Twój zakres obowiązków:
• Obsługa i nadzór nad gniazdem produkcyjnym wyposażonym w maszyny sterowane numerycznie
• Współpraca przy dokumentacji technicznej na potrzeby przygotowania procesów obróbczych, rysunków ustawczych/schematów mocowań do obróbki
• Przeprowadzane analizy wykonalności dla nowych projektów
• Załadunek i rozładunek detali, kontrola wizualna
• Obróbka detali
• Wymiana płytek skrawających i narzędzi
• Kontrola jakościowa wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn
• Uczestnictwo w projektach doskonalących jakość produkcji

Nasze wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
• Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem metali
• Znajomość zagadnień dotyczących obróbki skrawaniem (znajomość G-Code)
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub zbliżone)
• Tworzenie programów obróbczych w programie CAM

To oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole specjalistów

News will be here