reklama

W tych miejscowościach Tauron wyłączy prąd

Gospodarka, Wiadomości, 12.11.2023 20:15, eł

Warto sprawdzić, gdzie przez kilka godzin nie będzie można używać urządzeń elektrycznych.

W tych miejscowościach Tauron wyłączy prąd

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej związane są z pracami modernizacyjnymi i konserwacyjnymi, a także rozbudową sieci energetycznej. Czasami udaje się je przeprowadzić w około 60 minut czy nawet szybciej, innym razem trwają po 7-8 godzin lub jeszcze dłużej.

Sprawdziliśmy, gdzie takich prac można się spodziewać od poniedziałku do piątku (13-17 listopada). Tym razem najdłuższa przerwa w dostawie energii elektrycznej nie przekroczy 8 godzin. Trzeba jednak pamiętać, że to tylko przewidywany czas wyłączenia prądu. Często się zdarza, że zaplanowane prace uda się wykonać znacznie szybciej.

W poniższych tabelach przedstawiamy planowane przez spółkę Tauron Dystrybucja wyłączenia energii elektrycznej w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim.
Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy