reklama
reklama

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje starą komendę policji w Wadowicach

Gospodarka, Wiadomości, 14.05.2024 19:00, eł
Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje starą komendę policji w Wadowicach

Jak pisaliśmy już w lipcu ubiegłego roku, budynek dawnej komendy policji w Wadowicach przejęła Agencja Mienia Wojskowego. Teraz praktycznie każdy może go nabyć, o ile go na to stać. AMW zamierza go bowiem sprzedać.

Początkiem 2021 roku Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach przeprowadziła się do nowego budynku w sąsiedztwie dworca autobusowego. Od tamtej pory jej stara siedziba przy ul. Lwowskiej 13 nie jest w żaden sposób wykorzystywana i coraz bardziej niszczeje. Pojawiła się jednak szansa na to, że opuszczony obiekt znajdzie nowego właściciela, który doprowadzi go do dobrego stanu. Jakiś czas temu Agencja Mienia Wojskowego zamieściła budynek na liście nieruchomości do zbycia.

Całość gruntu wystawionego na sprzedaż ma powierzchnię 19,20 arów. Oprócz kamienicy, w której działała komenda policji, znajduje się tam budynek warsztatu i wiata garażowa. Resztę terenu stanowi utwardzone podwórze z wjazdem od strony ulicy Sienkiewicza i pas zieleni od frontu, przy ulicy Lwowskiej. Powierzchnia użytkowa samej kamienicy to 1 619,24 m kw. Warsztat i garaż razem wzięte mają w sumie prawie 300 m kw. Oferta sprzedaży nie zawiera ceny.

Foto pod nagłówkiem: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Konkret, 14.05.2024 19:54

Trochę nie zrozumiała sytuacja, ze nie ma chętnych do kupna np. tego oferowanego budynku. Jak sie czyta co niektóre wypowiedzi także na tym forum, to sądzić można, ze mamy w narodzie całą masę geniuszy, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Wiedzą co i jak powinno się robić, ile płacić, ile zarabiać i - moim zdaniem - powinni kupić np. ten budynek i rozpędzić działalność gospodarczą i to taką, żeby twórcom np. Coca-Coli szczęki na glebę opadły. Oglądałem chyba wczoraj jak Jacek Kurski wymieniał swoje doświadczenie w dziedzinie zarabiania kasy. Potwierdzam, że to geniusz. Szkoda tylko że geniusz wyłącznie w łupieniu budżetowej kasy, a nigdy do budżetu nic nie wnoszący. Patrząc na jego doświadczenie, na profesjonalizm... to zdziwko ogarnia dlaczego ten gość nie rozpędził jakiegoś biznesu na miarę wspomnianej Coca-Coli. Albo inny geniusz Obajtek. Orlen wprowadził do ligi mistrzów, ale będąc wójtem Pcimia nie uczynił z tej miejscowości przynajmniej powiatu, albo i województwa.