reklama
reklama

Wadowiczanka zachwyciła jurorów w „You Can Dance – Nowa Generacja”

MAGAZYN, Wiadomości, 10.01.2023 15:07, eł

Uczy się tańca w tej samej szkole, co finalistka „Mam Talent!” Martynka Stawowy.

Wadowiczanka zachwyciła jurorów w „You Can Dance – Nowa Generacja”

Pisaliśmy już o Wiktorii ze Skawicy w gminie Zawoja, którą świetnie wypadła w castingu do drugiej edycji programu telewizyjnego „You Can Dance – Nowa Generacja”, emitowanego na antenie TVP2. Ale w jednym z pierwszych odcinków pojawiła się także druga utalentowana tancerka z naszego regionu – Marlena Kwartnik z Wadowic.

Ta jedenastolatka uczy się tańca w tej samej szkole (Elita Dance Center) co Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego, która niedawno była o krok od zwycięstwa w innym telewizyjnym programie - „Mam Talent!”. Zakończyła go na bardzo wysokim, trzecim miejscu. Marlena Kwartnik również ćwiczy pod okiem trenerów, którzy przygotowali Martynkę do występów w „Mam Talent!” - Natalii Gap i Jakuba Pokuty. I też jest już bardzo utytułowaną tancerką. Jedenastoletnia wadowiczanka solowo ma tytuł drugiej wicemistrzyni Polski, a w tegorocznych mistrzostwach Europy zajęła indywidualnie szóste miejsce. Zdobywa także medale razem z grupą Gap's Team, w której tańczy.

Nic tak jednak nie przynosi popularności, jak udziały w programach telewizyjnych. Dzięki występowi w jednym z castingowych odcinków „You Can Dance – Nowa Generacja” jej talent zobaczyli widzowie z całej Polski. Marlenka zachwyciła swym tańcem nie tylko ich, ale także jurorów. - Moim zdaniem, byłaś idealna, twoje nogi chodzą jak w zegarku baletowym – powiedziała o niej zasiadająca w jury tancerka Ida Nowakowska. Z kolei Agustin Egurrola stwierdził: - Myślę, że dla takich dziewczyn jak ty jest program „You Can Dance”.

Marlenka Kwartnik ma spore szanse na to, by dotrzeć do finału tego talent show i walczyć o główną nagrodę, którą jest 100 tys. zł. Tutaj można zobaczyć, jak tańczyła w czasie castingu: https://youcandance.tvp.pl/65473592/marlena-kwartnik.


Foto: Facebook/Marlena Kwartnik


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy