reklama
reklama

Tauron się rozkręca. Coraz więcej wyłączeń prądu

Gospodarka, Wiadomości, 08.01.2023 23:07, eł
Sporo przerw w dostawie energii elektrycznej, które mogą potrwać nawet 7-8 godzin.
Tauron się rozkręca. Coraz więcej wyłączeń prądu

W minionym tygodniu Tauron Dystrybucja tylko przez dwa dni prowadził w naszym regionie prace wymagające wyłączenia prądu. Spółka najwyraźniej wraca jednak do normalnego rytmu, bo tym razem zaplanowała zdecydowanie więcej przerw w dostawie energii elektrycznej.

Warto zatem prześledzić, gdzie i kiedy można się ich spodziewać. Tym bardziej, że większość przerw będzie dość długich, sięgających 7-8 godzin. To może wykluczyć na cały roboczy dzień pracę w firmie czy zaplanowane zajęcia domowe. W powiecie wadowickim są cztery miejscowości, w których częściach dojdzie w tym tygodniu do wyłączeń prądu, w suskim i oświęcimskim jest ich po pięć. Szczegóły w tabelach.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy