reklama

O krok od zwycięstwa. Martynka nie zdobyła głównej nagrody, ale…

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.11.2022 22:53, eł

…mimo wszystko odniosła sukces.

O krok od zwycięstwa. Martynka nie zdobyła głównej nagrody, ale…

Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego po raz kolejny zaprezentowała się w programie „Mam Talent!” jako wspaniała mała tancerka, której ciało jest nieprawdopodobnie gibkie, a ruchy cudownie płynne. Oglądając jej występ, trudno było się nie zachwycić. Dziewczynka zauroczyła również publiczność.

Podobnie, jak w półfinałowym odcinku, również w finale „Mam Talent!” występ Martynki został nagrodzony owacjami na stojąco. Wstali zarówno jurorzy, jak i widzowie zebrani w studiu. - Ty jesteś zjawiskiem. Absolutnym zjawiskiem. Mnie brak słów, by wychwalać ciebie. Jakie ty dajesz niesamowite przeżycia. Wiesz, my marzymy o subtelności, o delikatności i ty to przynosisz nam wszystkim – mówiła oczarowana Małgorzata Foremniak. Słowa pozostałych jurorów były równie entuzjastyczne.

Jednak decydujące zdanie należało do telewidzów. To ich głosy potrzebne były, aby wygrać program. Martynkę ocenili bardzo wysoko, bowiem dziewczynka zajęła trzecie miejsce. Bardzo niewiele zabrakło jej do głównej nagrody. Ale przecież nie to jest ważne. Sam udział w finale programu to ogromne osiągnięcie dla siedmiolatki. Już teraz widać, że Martynka będzie kiedyś wybitną tancerką.

Czternastą edycję programu zwyciężył grający na akrodeonie Miłosz Bachonko.

Tutaj można obejrzeć występ Martynki: https://tvn.pl/programy/mam-talent/aktualnosci/mam-talent-martyna-stawowy-ponownie-zachwycila


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy