reklama
reklama

W tym mieście powstała jedna strefa kibica

Sport, Wiadomości, 24.11.2022 15:35, eł
Dobra wiadomość dla miłośników piłki nożnej.
W tym mieście powstała jedna strefa kibica

Jak się okazuje, w Kętach jest jedno miejsce, w którym można spotkać się z przyjaciółmi, by razem kibicować polskiej reprezentacji podczas mundialu w Katarze. To znany w tym mieście Bar Caffe Buon Giorno, zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza 80.

To lokal, który jest zarazem pizzerią, restauracją oraz kawiarnią. Specjalizuje się w kuchni włoskiej. Bar Caffe Buon Giorno należy też do sieci Klubokawiarni Klubu 555, czyli miejsc, w których można nie tylko napić się kawy i zjeść coś smacznego, ale również zadbać o rozwój osobisty, z pomocą ciekawych wydarzeń, ekspertów oraz doradców.

W utworzonej tam oficjalnej, akredytowanej strefie kibica można będzie obejrzeć wszystkie mecze polskiej reprezentacji. Najbliższy (Polska – Arabia Saudyjska) odbędzie się już w sobotę (26 listopada) o godz. 14.00. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 33 444 66 35.


Foto: materiały prasowe

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama