reklama
reklama

Dziewczęta z naszego regionu w ogólnopolskim konkursie piękności

MAGAZYN, Wiadomości, 22.11.2022 11:45, eł

Dwie dostały się na listę główną, dwie na rezerwową.

Dziewczęta z naszego regionu w ogólnopolskim konkursie piękności

Zbliża się finał nowego ogólnopolskiego konkursu piękności Polska Miss, w którym o tytuły rywalizować będą również śliczne dziewczęta z naszego regionu. Gala finałowa zaplanowana została na dwa dni – 17 i 18 grudnia. Pierwszego z nich na scenie zaprezentują się nastolatki, a drugiego dorosłe piękności. Impreza odbędzie się w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Polska Miss to nowość utworzona na bazie regionalnych konkursów piękności. Jak twierdzą organizatorzy: „Jego innowacyjna forma ma za zadanie zapewnić niesamowitą przygodę, pełną wrażeń i wspomnień, możliwość rozwoju kariery, a przede wszystkim wsparcie oraz pomoc w promocji i zaistnieniu w mediach. Wyróżnia go wyjątkowy zespół organizatorów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale topowych agencji modelek, fotografów, choreografów oraz kreatorów mody”.

W konkursie Polska Miss Nastolatek nasz region będą reprezentować dwie śliczne dziewczyny w powiatu oświęcimskiego – Julia Maliborska z Podolsza oraz Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej (obie na zdjęciu powyżej). Obie wywalczyły tytuły w finale Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego. Julia Maliborska została trzecią Wicemiss oraz Miss Internautów. Martyna Dzióbek uplasowała się nawet wyżej. Przypadła jej w udziale korona drugiej Wicemiss. Dziewczyna zdobyła też tytuł Miss Foto.

Jeśli chodzi o rywalizację dorosłych kobiet, reprezentantki naszego regionu poradziły sobie trochę gorzej. Dwie z nich trafiły na listę rezerwową finalistek ogólnopolskiego konkursu. Jedna z nich to Katarzyna Wątroba z Krzeszowa w powiecie suskim (trzecia Wicemiss Województwa Małopolskiego), a druga – Aleksandra Żak z Przytkowic w powiecie wadowickim.

Maryna Dzióbek:

Julia Maliborska:

Katarzyna Wątroba:


Aleksandra Żak:

foto: Roman Słomka i Robert Kobyliński

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy