reklama

Dużo wyłączeń prądu, ale tylko w wioskach

, Gospodarka, Wiadomości, 20.11.2022 17:37, eł

Gdzie tym razem wyłączą energię elektryczną?

Dużo wyłączeń prądu, ale tylko w wioskach

Zgodnie z niepisaną tradycją, w nadchodzących dniach do największej ilości planowanych wyłączeń prądu dojdzie w powiecie wadowickim. W oświęcimskim i suskim będzie ich znacznie mniej.

Do planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej dochodzi w czasie wszelkich prac modernizacyjnych i konserwacyjnych związanych z siecią energetyczną i stacjami transformatorymi. Tauron Dystrybucja zawsze zawiadamia o nich z pięciodniowym wyprzedzeniem. Wywieszki z terminami tych przerw można znaleźć na słupach, tablicach ogłoszeniowych i w innych miejscach w okolicy, gdzie dojdzie do wyłączeń prądu. Informacje na ten temat dostępne są także na naszym portalu, publikujemy je bowiem co tydzień w niedzielę wieczorem.

Gdzie i kiedy nie będzie prądu w najbliższych dniach, podajemy poniżej w tabelach:

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pexels

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy