reklama
reklama

JERZY GÓRKA ARTKIESTRA nagrywa. Będzie nowa płyta?

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.04.2024 11:30, red
Zespół istniej od blisko 20 lat i ciągle koncertuje!
JERZY GÓRKA ARTKIESTRA nagrywa. Będzie nowa płyta?
W ten weekend JERZY GÓRKA ARTKIESTRA wchodzi do studia, aby zarejestrować kilka kompozycji, które zespół od pewnego czasu wykonuje na koncertach, a utwory te nie doczekały się jeszcze publikacji.

Być może znajdą się na kolejnej płycie Artkiestry? Póki co fragmenty ich wersji koncertowych można obejrzeć tutaj na nagraniu poniżej:


JERZY GÓRKA ARTKIESTRA – zespół założony w 2005 roku przez perkusistę zespołu GOLEM – Jerzego Górkę, w aktualnym składzie pracuje od 2008 roku. Muzyka zespołu tworzy wyraźnie przemyślany koncept, zawiera wiele zaskakujących zwrotów, często bardzo precyzyjnie zaaranżowana, z improwizowanymi solami poszczególnych muzyków, jest fuzją wielu gatunków muzycznych: art-rock, jazz-rock, free, muzyka współczesna.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy