reklama
reklama

Geometria samochodów osobowych i ciężarowych w SM Logistic

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.04.2024 11:45,
Prawidłowa zbieżność kół i geometria pojazdu to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących bezpieczną jazdę samochodem.
Geometria samochodów osobowych i ciężarowych w SM Logistic

Autoserwis SM Logistic oferuje :

- usługę kontroli oraz ustawiania zbieżności kół za pomocą technologii 3D (pomiary technologią laserową), bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem diagnostycznym JOHN BEAN V3400 dla pojazdów osobowych i dostawczych.

- Jako jeden z nielicznych w Polsce Autoserwisów wykonujemy ustawienie zbieżności kół i prostopadłości osi w pojazdach ciężarowych dwu, trzy i czteroosiowych, ciągnikach siodłowych i naczepach, wykorzystując urządzenie laserowe renomowanej marki JOSAM.

Prawidłowa zbieżność kół i geometria pojazdu to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących bezpieczną jazdę samochodem.

Należy je kontrolować i ustawiać każdorazowo po ingerencji w układ kierowniczy, zawieszenie oraz system amortyzacji samochodu.

Dodatkowo diagnostykę geometrii warto przeprowadzić w momencie pojawienia się niepokojących symptomów, sugerujących nieprawidłowe właściwości jezdne pojazdu.

Kontrola zbieżności jest wskazana również po kolizji i wypadku samochodowym, a także w momencie mocniejszego uderzenia w przeszkodę np. w krawężnik lub wjechania w głębszą dziurę w jezdni.

Zapraszam do kontaktu:

Zbysław – 519535527

Adam – 606497993

BOK - 504126504


- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy