reklama

Kino Centrum [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.09.2023 06:00, MATERIAŁY PRASOWE WADOWICKIEGO CENTRUM KULTURY
Aktualny repertuar Kina Centrum w Wadowicach.
Kino Centrum [AKTUALIZACJA]

REPERTUAR: 22-28 września 2023

kino CENTRUM

34-100 Wadowice
ul. Teatralna 1
[email protected]
https://wck.wadowice.pl/kino
33 82 33 957
604 072 373

____________________________________________________

Film w polskiej wersji językowej – LEKTOR

SIŁA NASZYCH MARZEŃ

22 września, godz. 16:30
23
września, godz. 15:30
24
września, BRAK SEANSU
25
września, godz. 16:30
26
września, BRAK SEANSU
27
września, godz. 14:30
28
września, godz. 16:30
familijny, prod. Francja, Kanada, reż. Christian Duguay, wyk. Melanie Laurent, Pio Marmai, Carmen Kassovitz, czas 109 min., od 10 l.

Zoe dosłownie urodziła się i wychowała wśród koni. Wraz z rodzicami i bratem prowadzi szczęśliwe życie w stadninie koni wyścigowych. Marzy o tym, by zostać dżokejką, tak jak jej ojciec. Kiedy pewnego dnia rodzi się źrebak Tempest, dziewczynka widzi w nim championa, na którego długo czekali jej rodzice. To ma być zwycięzca, którego sama będzie dosiadać. Tymczasem pewnej burzowej nocy Tempest w panice rani dziewczynkę, przez co traci ona władzę w nogach. Czy dzięki wsparciu rodziny oraz pomocy stajennego, który ma dar komunikowania się z końmi, Zoe podejmie próbę dokonania niemożliwego i spełnienia swoich marzeń?

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)


--------------------------------------------------------

Dalsze losy niedoszłych teściów!
Film z AUDIODESKRYPCJĄ -
AudioMovie

TEŚCIOWIE 2

22 września, godz. 19:00
23
września, godz. 18:00
24
września, godz. 19:30
25
września, godz. 19:00
26
września, BRAK SEANSU
27
września, godz. 17:00
28
września, godz. 19:00
komedia, prod Polska, reż. Kalina Alabrudzińska, wyk. Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Eryk Kulm jr, czas 95 min., od 15 l.

Niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)


----------------------------------------------------

XX urodziny kina Centrum

Filmy z polskimi napisami

NOC HORRORÓW - bilety 2 filmy/20 zł na 20 urodziny

22 września, godz. 21:30

PAJĘCZYNA

22 września, godz. 21:30

Horror, prod. USA, reż. Samuel Bodin, czas 88 min., od 15 l.

Wstrząsająca opowieść o chłopcu, który nie może liczyć nawet na rodziców w konfrontacji z przerażającą demoniczną siłą.
DEMETER: PRZEBUDZENIA ZŁA

22 września, godz. 23:00

Horror, prod. USA, reż. Andre Ovredal, czas 118 min., od 15 l.

Gdy szkuner „Demeter” odbił od nabrzeża, nikt z załogi nie wiedział, że w jednej z dwudziestu czterech nieoznakowanych skrzyń znajdujących się na pokładzie, kryje się zło. Statek był na pełnym morzu, gdy odkryto pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc nie miało już sensu, a walka o przetrwanie okazała się boleśnie nierówna.

Bilety 2 filmy/20 zł na 20 urodziny

------------------------------------------------

XX urodziny kina Centrum

WIECZÓR Z CZESKĄ KOMEDIĄ Jiřiego Havelki
Film z polskimi napisami

bufet zapewnia restauracja GALICJANKA

23 września, godz. 20:30

WŁAŚCICIELE

23 września, godz. 20:30

Komedia, prod. Czechy, reż. Jiri Havelka, czas 96 min., od 15 l.
Brawurowa komedia okraszona potężną dawką wyjątkowego czeskiego humoru.
Akcja filmu rozgrywa się w trakcie zebrania współwłaścicieli pewnej praskiej kamienicy. Prym podczas spotkania wiedzie przewodnicząca Zahrádková, która chce wcielić w życie swój plan. Problem w tym, że nie każdy podziela jej zdanie. Jednym słowem, pełny przekrój czeskiego społeczeństwa i każdy przekonany jest do swojej racji i niezbyt skory do pójścia na kompromis.

SYTUACJA AWARYJNA

23 września, godz. 22:10

Komedia, prod. Czechy, reż. Jiři Havelka, czas 103 min., od 15 l.

Nowy film Jiřiego Havelki to - po świetnie przyjętych "Właścicielach" - kolejna zjadliwa satyra na czeskie przywary narodowe. U progu letniego weekendu grupka Czechów jedzie niewielkim, lokalnym pociągiem. Gdy wskutek awarii maszynista wysiada, niezabezpieczony pociąg rusza i zmierza w przeciwnym kierunku... Jak zareagują podróżni?

Bilety 2 filmy/20 zł na 20 urodziny

---------------------------------------------


XX urodziny kina Centrum dla najmłodszych
film w polskiej wersji językowej – 2D - dubbing

TITINA

24 września, godz. 10:30

Animacja, prod. Norwegia, reż. Kajsa Ness, czas 91 min., od 6 l.

Umberto to świetny inżynier zajmujący się sterowcami. Zarówno w pracy, jak i w domu, towarzyszy mu ukochana suczka Titina. Umberto znalazł ją błąkającą się kiedyś po ulicach Rzymu. Od tamtej pory są nierozłączni. Pewnego dnia sam Roald Amundsen zamawia u niego statek powietrzny, którym podbije Biegun Północny. Wkrótce Umberto, Roald i Titina ruszają na niesamowitą wyprawę do ostatniego, nieodkrytego miejsca na Ziemi.

bilety: do 15 r.ż. WSTĘP WOLNY!, pow. 15 r.ż. 10 zł.

-------------------------------------------------

XX urodziny kina Centrum dla młodzieży
film w polskiej wersji językowej – 2D - dubbing

LATO, KIEDY NAUCZYŁAM SIĘ LATAĆ

24 września, godz. 13:00

Familijny, prod. Serbia, Chorwacja, Bułgaria, Słowacja, reż. Radivoje Andrić, czas 85 min., od 9 l.

Dwunastoletnia Sofija miała jechać na obóz ze swoimi przyjaciółmi, jednak plany te zostają pokrzyżowane przez jej babcię, która zabiera ją na wyspę Hvar w Chorwacji. Pobyt w starym domu bez internetu i zasięgu nie zapowiada się zbyt ciekawie. Jednak gdy Sofija dowiaduje się o istnieniu nieznanego wcześniej kuzyna, a na jaw wyjdą tajemnice rodzinne, zrozumie tego lata, jak ważne jest poznać swoich bliskich… bliżej.

bilety: do 15 r.ż. WSTĘP WOLNY!, pow. 15 r.ż. 10 zł.

-------------------------------------------------

XX urodziny kina Centrum

Najnowszy koncert Andre!

Pokaz z polskimi napisami

ANDRE RIEU. MIŁOŚĆ MIESZKA POŚRÓD NAS

24 września (niedziela), godz. 16:00

Retransmisja koncertu na ekranie, prod. Holandia, czas 180 min. (w tym jedna przerwa), od lat – b.o.

Zobacz na wielkim ekranie najnowsze show naszego króla walca! „Miłość mieszka pośród nas” jest 11. koncertem plenerowym maestra z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”.

Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Jak zawsze, wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście. Kto wie, kogo maestro zaprosił tym razem? Przekonajmy się o tym wspólnie przed wielkim ekranem!
BILETY: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy), 30 zł (KDR/grupowy – pow. 15 os)
Czas trwania:
około 3 godzin (w tym jedna przerwa)

Polski zwiastun: https://youtu.be/1DGbvix4PQY


XX URODZINY KINA CENTRUM

GALA URODZINOWA

26 września, godz. 19:00

Przedpremierowy pokaz filmu, z niespodziankami oraz udziałem z udziałem odtwórczyń głównych ról - Pauliny Pytlak i Joanny Drabik oraz Katarzyny Herman.

ŚWIĘTO OGNIA w reż. Kingi Dębskiej
Galę poprowadzi Marta Bizoń!

Komedia obyczajowa, prod. Polska, reż. Kinga Dębska, wyk. Paulina Pytlak, Tomasz Sapryk, Joanna Drabik, Kinga Preis, Karolina Gruszka, Katarzyna Herman, MariuszBonaszewski, Mikołaj Roznerski, czas

Miłość, której nie da się zapomnieć, pasja i cena sukcesu – to wszystko w nowym filmie ukochanej reżyserki Polaków – Kingi Dębskiej („Moje córki krowy”, „Plan B”, „Zupa nic”). Tym razem zdobywczyni rekordowej liczby nagród i wyróżnień przyznawanych przez krajową publiczność powraca z lekko magicznym, pełnym humoru i wzruszeń projektem, który – jak sama mówi – jest najbardziej czułym i delikatnym z jej filmów, czymś pomiędzy „Amelią” a „Nietykalnymi”. Podnoszące na duchu „Święto ognia” powstało w oparciu o uwielbiany przez czytelników i uhonorowany nagrodą literacką im. Norwida książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego.

Anastazja (Paulina Pytlak) ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich. Najlepszą relację ma ze starszą siostrą Łucją (Joanna Drabik) – wschodzącą gwiazdą Baletu Narodowego, będącą u progu wielkiej kariery. Anastazję samotnie wychowuje ojciec Poldek (Tomasz Sapryk). Wkrótce życie całej trójki wkroczy w nowy etap, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka z naprzeciwka – Józefina (Kinga Preis). To za jej sprawą Anastazja i jej bliscy odkryją radość życia, poznają siebie na nowo., a przy okazji staną twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą, która aż nazbyt długo czekała na rozwiązanie.
Bilety: 20 zł


środAwisko 19:00”
Zdobywca nagrody filmowej
CEZAR i wielu innych nagród
Film z polskimi napisami

BESTIE

27 września, godz. 19:00

Thriller, dramat, prod. Hiszpania, Francja, reż. Rodrigo Sorogoyen, wyk. Marina Fois, Denis Menochet, Luis Zahera, czas 137 min., od 15 l.

Vincent i Olga to spokojna francuska para, która osiedliła się w jednej z galicyjskich wiosek. Wiodą tam niespieszne życie, zajmując się uprawą warzyw oraz renowacją opuszczonych domów. Codzienna sielanka ma jednak też swoje mroczne strony. Zwłaszcza, że relacje pary bohaterów z miejscowymi nie układają się

Bilety: 10 zł
źródło: Kino Centrum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy