reklama

Kino Centrum

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.01.2023 07:00, MATERIAŁY PRASOWE WADOWICKIEGO CENTRUM KULTURY
Repertuar Kina Centrum w Wadowicach.
Kino Centrum

REPERTUAR: 27 stycznia - 2 lutego

kino CENTRUM

34-100 Wadowice
ul. Teatralna 1
[email protected]
https://wck.wadowice.pl/kino
33 82 33 957
604 072 373

____________________________________________________

Premiera!
Nowy bezpruderyjny hit na miarę „365 dni”

POKUSA

27 stycznia, godz. 22:30
28
stycznia, godz. 19:00
29
stycznia, godz. 19:00
30
stycznia, godz. 19:00
31
stycznia, godz. 19:00
1
lutego, godz. 21:00
2
lutego, godz. 19:30
3
lutego, godz. 21:00
4
lutego, godz. 19:00
6
lutego, godz. 19:00
7
lutego, godz. 19:00
8
lutego, godz. 21:00
Thriller, erotyczny, prod. Polska, reż. Maria Sadowska, wyk. Helena Englert, Piotr Stramowski, Andrea Preti, Piotr Głowacki, czas 99 min., od 15 l.

Atrakcyjna i ambitna Inez od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Jej szef Filip jest, co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, jakiego nikt się nie spodziewa.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)


----------------------------------------------------------------------

Nagroda Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym
Co się zdarzyło w Zakopanem zostaje…

NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI

28 stycznia, godz. 16:30
29
stycznia, godz. 16:30
30
stycznia, godz. 16:30
31
stycznia, godz. 16:30
1
lutego, godz. 17:00
komedia kryminalna, prod. Polska, reż. Maciej Kawalski, wyk. Marcin Dorociński, Tomasz Kot, Andrzej Seweryn, Wojciech Mecwaldowski, czas 107 min., od 15 l.

Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo, do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)


-----------------------------------------------------------------

feryjne poranki w kinie
film w polskiej wersji językowej – 2D - dubbing

BELLA I SEBASTIAN. NOWE POKOLENIE

1 lutego, godz. 11:00

Przygodowy, familijny, prod. Francja, reż. Pierre Core, czas 101 min., od 7 l.

Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

Bilety: 10 zł.

--------------------------------------------------------------

„środAwisko 19:00”
film z polskimi napisami
pokaz przedpremierowy
CHORA NA SIEBIE

1 lutego, godz. 19:00

Czarna komedia, prod. Norwegia, Szwecja, reż. Kristoffer Borgli, wyk. Andrea Brein Hovig, Henrik Mestad, Kristine Kujath Thorp, czas 95 min., od 15 l.

Na pierwszy rzut oka Signe i Thomas wydają się być idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. Signe nie może pogodzić się z faktem, że światła reflektorów skupione są teraz wyłącznie na jej partnerze. Zdesperowana, celowo nadużywa niebezpiecznych farmaceutyków, co błyskawicznie odbija się nie tylko na jej zdrowiu, ale i wyglądzie. Czym jednak jest odrobina (?) cierpienia w porównaniu ze współczuciem oraz uwagą, które znowu może w pełni na sobie skupiać?

Bilety: 10 zł


---------------------------------------------------------------

feryjne poranki w kinie
film w polskiej wersji językowej – 2D - dubbing

NEL I TAJEMNICA KUROKOTA

2 lutego, godz. 11:00

Animacja, przygodowy, prod. Francja, reż. Julien Fournet, czas 89 min., od 6 l.

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę. Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota. Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

Bilety: 10 zł.


źródło: Kino Centrum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy