reklama
reklama

Turbopomoc w niedzielę w Andrychowie. PROGRAM wydarzenia

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 27.04.2024 10:00,
W niedzielę 28 kwietnia w Andrychowie odbędzie się duża impreza dla miłośników motoryzacji i pomagania.
Turbopomoc w niedzielę w Andrychowie. PROGRAM wydarzenia

W niedzielę (28.04) w Andrychowie odbędzie się inauguracja sezonu Turbopomoc 2024. Podczas zlotu miłośników motoryzacji jak zwykle zbierane będą pieniądze na cel charytatywny - na dofinansowanie leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji Turbo Pomoc: Nadie, Lenę, Piotra, Oskara, Miłosza, Matyldę.

Wydarzenie odbędzie się w trzech lokalizacjach:

- Restauracja na Starym Tartaku w Andrychowie — główna lokalizacja z atrakcjami opisanymi niżej.
- Parking przy odkrytym basenie kąpielowym w Andrychowie — tutaj tylko drifty, w godzinach 11:00 - 16:00.
- Park Marzeń i Warownia w Inwałdzie — loty widokowe helikopterami, w godzinach 11:00 - 18:00.

PROGRAM - niedziela 28 kwietnia

Restauracja na Starym Tartaku - wstępny plan poniżej (może ulec lekkim zmianom):


Od 9:00 startuje Charity Car Wash (za restauracją).

11:00 - Oficjalny start wydarzenia.

11:30 - Pierwszy pokaz freestyle piłki nożnej.

12:00 - Zajęcia sportowe iFit dla najmłodszych (i nie tylko).

12:30 - Występ zespołu tanecznego Skos.

12:50 - Drugi pokaz freestyle piłki nożnej.

13:00 - Licytacje przejazdów w Turbo Peletonie (pierwsza tura).

14:30 - Wyjazd peletonu. Na scenie DJ Franio.

15:00 - Zajęcia sportowe iFit dla najmłodszych.

15:30 - Występ zespołu tanecznego Dino.

15:40 - Licytacje przejazdów w Turbo Peletonie (druga tura)

16:30 - Wyjazd peletonu. Ostatnie zajęcie iFit i przygotowania do wyrzutu - eksplozji kolorów przed sceną.


Restauracja na Starym Tartaku zapewni usługi gastronomiczne zarówno w środku, jak i na zewnątrz w formie grill bar. Nie zabraknie także kręconego ziemniaka i stanowiska z przepyszną kawą.

W namiocie Turbo Pomocy będziecie mogli kupić gadżety akcji oraz produkty na specjalną akcję na zakończenie wydarzenia - wystrzał i eksplozję kolorów.

Zawody sportowe i ćwiczenia zorganizuje ekipa iFit, a ich namiot znajdziecie obok stanowiska elektrycznych gokartów. Na scenie wystąpią zespoły taneczne Skos i Dino, DJ Franio oraz Bartek z pokazem freestyle piłki nożnej.
Dla najmłodszych przygotowano tira, karetkę, straż i dwa amerykańskie wozy policyjne, które zawsze budzą wielkie zainteresowanie. Dla dzieci - również strefę malowania twarzy, warkoczyków na stanowisku Beskid Media i Wuzetki, dmuchańce, zamek, eurobungee oraz punkt z watą cukrową i popcornem.

W namiocie DKMS będzie można oddać bezbolesny wymaz ze swojego policzka i wesprzeć inicjatywę „Zostań Dawcą szpiku”.

W Andrychowie, poza strefą restauracji, odbędą się również drifty i vip taxi na parkingu przy Basenie odkrytym, obok stadionu Beskidu. Moto Show przeprowadzi tam charytatywne drifty.

Trofeo zapewni przejazdy do Parku Marzeń i Warowni w Inwałdzie, gdzie czekają dwa śmigłowce: Robinson dla 3 osób oraz Mi-2 dla 6 osób. Cena za przejazd sportowym autem (w obie strony) oraz lot to 270 zł za 6 minut lub 370 zł za 10 minut.

Na terenie Tartaku, poza wystawami samochodów, dostępne będą inne atrakcje, wspierające naszą zbiórkę. Rent Paul udostępni 3 sportowe samochody do przejazdów, zarówno za kierownicą, jak i na miejscu pasażera. Cena przejazdu to cegiełka do puszki, z trasą ustaloną indywidualnie.

Atrakcją będą licytacje przejazdów w Turbo Peletonie na wyznaczonej trasie. Grupa 15 lub 20 aut zostanie zlicytowana o godzinie 13 na głównej scenie, a możliwe, że odbędzie się również druga tura o 15:30 lub 16. W ramach bonusu dla całej grupy przewidziano postój w Inwałdzie na dużej wystawie Red Brixx LEGO pod Warownią.

- Do wczoraj zarejestrowaliśmy 173 zgłoszenia samochodów, które obecnie organizujemy na parkingach wokół restauracji. Wśród nich znajdziecie zarówno klasyczne auta z historią, jak Fiat 126P z Kasiny i Moped Retro, który wziął udział w Wielkiej Wyprawie Maluchów w Monte Carlo, jak również modele sportowe: Porsche GT3, Ferrari 488, McLaren 600LT czy Lamborghini Murcielago LP-640. Możemy spodziewać się również Duesenberga Gatsby z 1932 roku, jeśli dojedzie na własnych kołach. Na wydarzeniu pojawią się też inne popularne marki, które często widzicie na drogach, zlotach i imprezach motoryzacyjnych. Zapraszamy każdego miłośnika motoryzacji! - informują organizatorzy wydarzenia.


źródło: turbopomoc.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy