reklama
reklama

I Mistrzostwa Kęt w Rummiku

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 24.04.2024 08:39,
Dom Kultury w Kętach zaprasza do udziału w I Mistrzostwach Kęt w Rummikub, które odbędą się w niedzielę 28 kwietnia w Domu Kultury w Kętach.
I Mistrzostwa Kęt w Rummiku
Rummikub jest jedną z najpopularniejszych gier rodzinnych na świecie. Unikalna kombinacja myślenia taktycznego, szczęścia i napiętej konkurencji sprawiła, że ta klasyczna gra rodzinna jest jedną z najbardziej udanych gier od 70 lat!

Regulamin: https://tiny.pl/d9s6m

Harmonogram turnieju:
11:30 – 12:00 – potwierdzenie obecności, zdjęcie, ewentualne zapisy uczestników,
12:00 – rozpoczęcie turnieju
16:00 – przewidywane zakończenie turnieju

W turnieju mogą wystartować wszyscy, limit miejsc: 52; osoby z miejsc 1-3 otrzymają nagrody rzeczowe a zwycięzca awans na Mistrzostwa Polski 2024.

Zapisy: https://forms.gle/ykcHEjXEvVoKsv2L7

Zasady turnieju: Minimalna wymagana liczba uczestników: 28 (aby turniej był kwalifikowany jako eliminacje), w przypadku zwykłego turnieju: 20.

Organizatorzy:
Barbara Czarnik
Dom Kultury w Kętach
Gmina Kęty

Miejsce: Dom Kultury w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 2A, 32-650 Kęty


źródło: Dom Kultury Kęty
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy