reklama
reklama

Ślubowanie klas mundurowych i defilada w Andrychowie. Było na co popatrzeć [FOTO, VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 23.04.2024 12:26, WB
Uczniowie z Andrychowa, Kęt i Wadowic złożyli uroczyste ślubowanie.
Ślubowanie klas mundurowych i defilada w Andrychowie. Było na co popatrzeć [FOTO, VIDEO]
We wtorek (23.04) na placu Mickiewicza w Andrychowie odbyło się uroczyste ślubowanie, które złożyli uczniowie klas mundurowych szkół ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty.

Uroczystość zgromadziła wielu zaproszonych gości.

Na placu Mickiewicza odbyła się oficjalna defilada. W programie był pokaz sztuk walki, a przede wszystkim widowiskowy przemarsz kadetów. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele m.in. 18. Batalionu Powietrzno-Desantowego z Bielska-Białej, 5. Pułku Dowodzenia w Krakowie, WCR z Oświęcimia oraz 112. Batalionu Lekkiej Piechoty z Oświęcimia.
foto/video: Waldemar Bylica
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 23.04.2024 13:48

Fajnie się służy, fajnie wojsko wygląda, mundury, sprzęt, itd, ale tylko w czasie pokoju. Wszystko się zmienia gdy wybucha wojna i trzeba iść na front.

Koniczynka, 23.04.2024 13:31

Wszystko pięknie, ładnie, tylko dlaczego w tygodniu, a nie przykładowo w sobotę. Wtedy młodzież i dzieciaki mieli brać z kogo przykład. A tu wszyscy w tym czasie są w szkole. Więc trochę to wydarzenie było nieprzemyślane!!!