reklama
reklama

Dwunastolatka z naszego regionu w „You Can Dance – Nowa Generacja”

MAGAZYN, Wiadomości, 08.01.2023 11:26, eł

Wytańczyła szansę na udział w kolejnym etapie programu.

Dwunastolatka z naszego regionu w „You Can Dance – Nowa Generacja”

W TVP2 rozpoczęła się druga edycja programu „You Can Dance – Nowa Generacja”. Pierwsze dwa castingowe odcinki, wyemitowane 6 stycznia, nie były pozbawiony lokalnego akcentu. W jednym z nich wystąpiła dwunastolatka z naszego regionu – Wiktoria Pacyga ze Skawicy.

„You Can Dance – Nowa Generacja” to talent show przeznaczony dla zafascynowanych tańcem dzieci w wieku 8-13 lat. Jurorami w rozpoczętej właśnie drugiej edycji są: choreograf Agustin Egurrola, aktorka Katarzyna Cichopek oraz tancerka Ida Nowakowska. Program prowadzi Edyta Herbuś. Główną nagrodą w „You Can Dance – Nowa Generacja” jest 100 tys. zł.

Na razie emitowane są odcinki nagrywane w czasie castingów, w trakcie których wyłoniono 50 młodych tancerzy. Każdy z tej grupy otrzymał bilet do Szkoły Tańca „You Can Dance – Nowa Generacja 2”, w której mógł doskonalić swoje umiejętności. Daje mu to szansę na udział w dalszym etapie programu.

Jedną z tancerek, które zdobyły bilet jest właśnie Wiktoria Pacyga ze Skawicy. Dziewczynka tańczy od piątego roku życia. Choć przez pierwsze cztery lata ćwiczyła balet, w końcu uznała, że to nie dla niej. Zaczęła poszukiwać stylu tańca, w którym będzie w stanie wyrazić siebie. Z czasem odkryła, iż jest nim hip-hop. Jak sama mówi, teraz stanowi on całe jej życie...

Tutaj można obejrzeć jej występ w programie: https://youcandance.tvp.pl/65472129/wiktoria-pacyga

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy