reklama
reklama

Rozstrzygnięcie naszego konkursu. Książki Joanny Szarańskiej otrzymają…

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.04.2023 15:25, eł

Prawidłowych odpowiedzi było mnóstwo.

Rozstrzygnięcie naszego konkursu. Książki Joanny Szarańskiej otrzymają…

Jak zwykle, dużym powodzeniem cieszył się nasz konkurs, w którym do wygrania były egzemplarze powieści Joanny Szarańskiej. Dostaliśmy mnóstwo odpowiedzi, tym razem wyłącznie prawidłowych. Niestety, nie możemy nagrodzić wszystkich, którzy je przysłali, z braku wystarczającej ilości książek.

Joanna Szarańska to pisarka, która pochodzi z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska i nadal tam mieszka, bowiem bardziej od wszelkich atrakcji miasta ceni sobie walory życia na wsi. Ma na koncie sporo bestsellerów i duże grono fanów, którzy czytają wszystkie jej powieści. Mimo swej sławy, jest bardzo ciepłą i bezpretensjonalną osobą. Więcej o niej można dowiedzieć się z wywiadu, który z nią przeprowadziliśmy (tutaj).

Najnowsza powieść Joanny Szarańskiej „Jedna kropla deszczu”, cieszy się nie mniejszym powodzeniem niż jej poprzednie dzieła. Wśród naszych czytelników też nie zabrakło osób, którzy chcieli wygrać tę książkę w ogłoszonym przez nas konkursie. Ponieważ jednak od wydawcy otrzymaliśmy tylko dwa jej egzemplarze, jedynie tylu zwycięzców mogliśmy wyłonić. Ale znaleźliśmy w naszym archiwum jedną ze wcześniejszych powieści pisarki („Zatańczmy w słońcu”), którą przeznaczyliśmy na nagrodę dla jeszcze jednej osoby.

Powieść „Jedna kropla deszczu” otrzymają:

Zbigniew Chochowski z Andrychowa

Małgorzata Marek z Targanic

Powieść „Zatańczmy w słońcu” dostanie Patrycja Hatala, zamieszkała w Rzykach.

Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wygranej, a po odbiór nagród zapraszamy do naszej redakcji, która mieści się w Andrychowie, przy ul. ul. Starowiejskiej 22B, lok. 412 (na czwartym piętrze). Redakcja czynna jest od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00.


Foto: Facebook/Joanna Szarańska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy