reklama
reklama

TurboPomoc w Andrychowie. Inauguracja sezonu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.04.2024 16:53, WB
W niedzielę w Andrychowie odbyła się inauguracja sezonu TurboPomocy.
TurboPomoc w Andrychowie. Inauguracja sezonu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Podczas zlotu miłośników motoryzacji w Andrychowie jak zwykle zbierane były pieniądze na cel charytatywny - na dofinansowanie leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji Turbo Pomoc: Nadie, Lenę, Piotra, Oskara, Miłosza, Matyldę.

Na parkingu przy restuaracji "Na Starym Tartaku" organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Były pokazy samochodów, zabawy, licytacje, drifty. Każdy mógł wsprzeć akcję dawców szpiku kostnego.

Zobaczcie nagraniereklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 29.04.2024 18:26

Takie "Żenua” przez duuuże "ż" Oprawa muzyczna kiepsciuchna, naglośnienie słabiutkie tylko basy buczaly niemiłosiernie. No i te licytacje. Widać kretynów nie brakuje w społeczeństwie.

Feel Free, 28.04.2024 23:24

@David - pani burmistrz Beata Smolec zamiast chodzić po imprezach, to powinna już nam pokazać podpisaną umowę koalicyjną z wszystkimi radnymi z komitetu Eweliny Szypuły. Bo inaczej, będzie burmistrzem krócej niż trwa kompleksowy remont Corrado... a zamiast zajmować się byciem zadowoloną, powinna się już wziąć porządnie do roboty

Eosmar, 28.04.2024 20:55

Ponad 6 godzin dzisiaj - pisku , huku , wycia audio - to jakaś kpina . I to nie tylko moje zdanie - mieszkańca Garncarskiej z rodziną ale również sąsiadów z bloków . Co sobie ta Fundacja wyobraża że bedzie ludziom niedzielę marnować wcentrum miasta terroryzujac miejscowych hałasem i piskiem opon przez tyle godzin?? Bez zadnej refleksji że komuż to moze przeszkadząć ? To jest pomoc ??? Komu ? Jakim kosztem ?? Skoro są z Inwałdu - to proszę sobie tam organizować takie wydarzenia . Parkingów Wam w Inwałdzie chyba nie brakuje . Ciekawe czy wszyscy będą zadowoleni . Zreszt a nie interesuje mnie to . Byle dalej od centrum Andrychowa .. Mam nadzieję że w Andrychowie już na taki audioterror nie dostaniecie pozwolenia .

David, 28.04.2024 20:53

Pani Burmistrz odwiedziła dzisiejszą imprezę i wyglądała na bardzo zadowoloną. Mam nadzieję że w przyszłym roku też się odbędzie!

cath, 28.04.2024 19:14

A o sukcesach Marty Lach z Głębowic cisza…

Zibi33, 28.04.2024 17:30

Tak spalin hałas itd..... gawiedź zachwycona a od jutra będą im eurobarany wmawiać że samochody tylko elektryczne

obserwator2012, 28.04.2024 15:18

Turbo pomoc żenada z Roczyn na osiedle 40 min. Dziękujemy za pomoc. Nigdy więcej . Na lotnisko do Katowic sobie jedźcie

Eosmar, 28.04.2024 14:03

Kto wydaje zgody na takie imprezy ?????? To juiz kolejna zresztą .... W środku w centrum miasta - mieszkam w blokach na Garncarskiej - od trzech godzin wycie i pisk opon - i na tym jeszcze nie koniec . Muzyka i wycie japy prowadzącego . ROzgrzewkę robia samochody na Garncarskiej . To jakaś kpina???? SKoro ktos Restauracji i organizatorom wydaje na to zgodę to mam nadzieję że na tym koniec . Róbcie sobie happeningi gdzie indziej choćby nie wiem jako szczytny cel temu przyświecał. Organizatorzy mają jak zwykle gdzieś Andrychowian którzy są zmuszeni słuuchać tego wycia i pisku .

miastoandrychow, 28.04.2024 13:24

Mamy nadziej, że to już ostatni raz ktoś wydaje zgodę na organizację tak głośnej imprezy w centrum miasta ! NOWA władza powinna z tym skoczyć. Byłem na maszy, to w kościele było słychać te hałasy, a na zewnątrz kościoła, to nie było słychać co ksiądz mówi, szczyty ! Tak imprezy, to w Bieszczadach a nie wśród domów i bloków.