reklama

Po tej miejscowości święty Mikołaj nie podróżuje saniami zaprzężonymi w renifery

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.11.2022 17:00, eł

Dysponuje nowocześniejszymi środkami lokomocji...

Po tej miejscowości święty Mikołaj nie podróżuje saniami zaprzężonymi w renifery

W Osielcu (gmina Jordanów) święty Mikołaj odwiedzi seniorów, osoby samotne i chore. Chce sprawić, by dzień jego wizyty był dla nich wyjątkowy i choć na chwilę pozwolił zapomnieć o wszelkich troskach. Brodacz nie zdradza, jakim środkiem lokomocji przybędzie, ale w formie wizualnej sugeruje, co to mogą być za pojazdy...

Ta akcja jest inicjatywą radnej powiatu suskiego i dyrektorki Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie Gabrieli Korbel, która sama wcieli się w świętego Mikołaja. Jak widać na załączonych obrazkach, świetnie się do tej roli nadaje. Potrzebuje jednak wsparcia w swojej misji, aby każdą odwiedzoną osobę mogła obdarować czymś miłym.

- Jeśli macie ochotę pomóc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów dla seniorów, osób samotnych i chorych, skontaktujcie się z nim pod nr tel. 606 403 699. Będzie on bardzo wdzięczny za każdy drobiazg dorzucony do paczek. Co więcej, każdy z Was dzięki temu sam również zostanie świętym Mikołajem – apeluje.

Brodacz w czerwonym stroju może również odwiedzić na życzenie dzieci z Osielca i wręczyć im przygotowane wcześniej przez rodziców prezenty. Kto chciałby zamówić jego wizytę, powinien zadzwonić pod nr tel. 661 198 611 (od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 20.00). Osielecki święty Mikołaj będzie rozdawał paczki 4 grudnia (czyli w najbliższą niedzielę.
Foto: Facebook/Gabriela Korbel

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy