reklama
reklama

Gdzie tym razem wyłączą prąd? Lista jest długa

Gospodarka, Wiadomości, 27.11.2022 21:20, eł

W planach jest sporo prac, które wymagają dłuższych lub krótszych przerw w dostawie energii elektrycznej.

Gdzie tym razem wyłączą prąd? Lista jest długa

To już właściwie norma, że na naszym terenie do największej ilości przerw w dostawie energii elektrycznej dochodzi w powiecie wadowickim. Nie inaczej będzie w ciągu najbliższych dni.

Od 28 listopada do 2 grudnia Tauron Dystrybucja planuje w powiecie wadowickim szereg prac modernizacyjnych i konserwacyjnych, których nie da się przeprowadzić bez wyłączenia prądu. Do takich przerw dojdzie w częściach 12 miejscowości: Wadowic, Jaroszowic, Kleczy Dolnej, Lanckorony, Stryszowa, Zakrzowa, Bugaju, Nidku, Rzyków, Witanowic, Brzeźnicy i Marcyporęby. Przerwy mogą sięgać od jednej do ośmiu godzin.

W powiecie suskim przerwy w dostawie energii elektrycznej zaplanowano tylko w dwóch wioskach, natomiast na terenie oświęcimskiego w pięciu. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy