reklama

Poważny wypadek. Trzy osoby trafiły do szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2022 08:11, eł

Ucierpieli zarówno kierowcy, jak i pasażerka.

Poważny wypadek. Trzy osoby trafiły do szpitala

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (27 listopada) w Zembrzycach, na drodze, która niegdyś była wojewódzką (dopóki nie powstał nowy most nad rzeką Skawą).

W godzinach popołudniowych kierowca renaulta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Choć na drodze tej ruch jest raczej mały, odkąd straciła status wojewódzkiej, pech chciał, że akurat wtedy z naprzeciwka nadjechał ford. Samochody z impetem się zderzyły.

W wypadku ucierpiały aż trzy osoby. To zarówno kierowca forda i jego pasażerka, jak i kobieta, która siedziała za kierownicą drugiego samochodu. Poszkodowani trafili do suskiego szpitala.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Dawidp, 28.11.2022 16:30

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419