reklama

Rząd przedstawił plan znoszenia obostrzeń

, Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 21.11.2020 10:05, red
Co nas czeka w najbliższych miesiącach?
Rząd przedstawił plan znoszenia obostrzeń

W sobotę (21.11) odbyła się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego podczas której szef rządu przedstawił plan znoszenia obostrzeń. Przyznał, że sytuacja nadal jest bardzo trudna. - Dzisiaj wiemy, że wiele naszych przewidywań było błędnych. Dwa dni temu była Rada Europejska i wiem, że we wszystkich krajach europejskich nastrój jest podobny - jest pokora, oczekiwania i walka z koronawirusem - mówił M. Morawiecki.

Jakie zmiany wprowadzone zostaną w najbliższym czasie?

- od soboty, 28 listopada otwarte będą wszystkie sklepy, także w galeriach handlowych. W grudniu dwie niedziele handlowe: 13 i 20 grudnia.

- szkoły pozostaną zamknięte do świąt (nauka zdalna), a ferie zimowe rozpoczną się na początku stycznia, zostaną skumulowane w jednym okresie (4-17 stycznia)

- na razie nie zostaną otwarte restauracje, siłownie i kluby fitnessZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 21.11.2020 13:59

do tarcia chrzanu się nadajesz morawiecki albo do starcia z chrzanem

xpek, 21.11.2020 12:42

takich sku... kłamców i nieudaczników w rządzie jeszcze nie było o 30 lat

cath, 21.11.2020 11:35

Restauracje mogli otworzyć tylko z rygorami sznitarnymi