reklama

Przygotowani na nadejście zimy?... Przed nami pierwsze mroźne dni w tym sezonie!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.11.2020 08:10,
Czy to już koniec ciepłych dni tej jesieni? Niestety, wygląda na to, że tak… Zgodnie z zapowiedziami synoptyków, już w ten weekend temperatury nocą spadną wyraźnie poniżej 0°C.
Przygotowani na nadejście zimy?... Przed nami pierwsze mroźne dni w tym sezonie!

Według prognoz, nawet w ciągu dnia ma być niewiele cieplej. Pora zatem pogodzić się już z myślą o rozpoczęciu na dobre nowego sezonu zimowego. Koniecznie warto zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału! Najlepiej na cały sezon zimowy – szczególnie w tak niestabilnym czasie, w jakim przyszło nam żyć, gdy mamy do czynienia z dość trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju i regionie, a na składach węgla widzimy coraz większe pustki. Do wiosny jeszcze bardzo daleko, a tego co może mieć miejsce w najbliższym półroczu, zupełnie nie sposób przewidzieć… Gdzie zatem można jeszcze nabyć dobrej jakości węgiel w naszej okolicy?

- Widzimy, że pomimo długiej i ciepłej jesieni wielu Klientów nadal zainteresowanych jest nabyciem węgla w naszym składzie węgla. Wiemy, że wśród nich są tacy, którzy jeszcze nie zakupili węgla na zimę, ale największe grono stanowią Ci, którzy decydują się dokupić jeszcze opału – zaznaczają pracownicy składu węgla ADAMEX z Podolsza.

Jak podkreślają pracownicy zatorskiej firmy, obecnie niezagrożona wydaje się być produkcja ekogroszków:STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiału RETOTER®. Na dzień dzisiejszy, proces paletyzacji tych produktów odbywa się bez większych przeszkód, choć przy tak niestabilnej sytuacji w polskim górnictwie, jak i dużej ilości zachorowań na koronawirusa, niczego nie można wykluczyć…- nawet znaczącego wzrostu ceny surowca, czy ewentualnej decyzji firmy o wstrzymaniu produkcji ekogroszku. Dlatego też firma ponawia swój apel:

- Zachęcamy Klientów nie tylko do wyboru naszej oferty, ale i (przede wszystkim) do niezwlekania z decyzją o zakupie opału i dokonaniu zapasów na cały sezon grzewczy. W celu szybszej realizacji zamówień w dogodnym dla Państwa terminie wydłużyliśmy już tydzień pracy naszego składu opału do sześciu dni, przywracając pracujące soboty. W tym dniu weekendu nasz skład jest czynny w godzinach od 7.00 do 13.00. Zapraszamy serdecznie – dodają pracownicy firmy ADAMEX.

Więcej informacji, w tym aktualny cennik opału, można odnaleźć na stronie internetowej: adamexpodolsze.pl.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy