Pikiety antyaborcyjne w Andrychowie i Wadowicach

, Polityka, Wiadomości, 08.01.2021 14:00, foto: WB
Działacze Fundacji "PRO Prawo do życia" zaplanowani w piątek (8.01) dwie pikiety antyaborcyjne.
Pikiety antyaborcyjne w Andrychowie i Wadowicach
Po południu kilka osób z transparentem stało na skrzyżowaniu przy Biedronce w Andrychowie. Pikieta nie wzbudziła większego zainteresowania przechodniów.

Po południu podobna akcja i modlitwa różańcowa ma odbyć się również na rynku w Wadowicach.

Temat aborcji w Polsce wzbudza w ostatnich miesiącach olbrzymie kontrowersje. Wszystko z powodu orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził że dopuszczanie aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, jest niezgodne z konstytucją.

Przez wiele tygodni w ramach "Strajku Kobiet" ulicami miast przechodziły wielotysięczne manifestacje organizowane z hasłami: nie deptaniu praw kobiet, brakowi wyboru, przemocy domowej i obłudzie rządzących.

Tym razem w Andrychowie i w Wadowicach manifestują przeciwnicy aborcji. - Pokazujemy prawdę o aborcji - zabijaniu dzieci - przekonywali w Andrychowie.

Opublikowany przez Fundacja Pro - prawo do życia: Kraków Piątek, 8 stycznia 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 09.01.2021 19:54

Ok, ale te plakaty widzą dzieci... To jest miejsce publiczne. Pomimo że zgadzam się z poglądami, to forma przekazywania jest co najmniej niepoprawna. Dzieciom nie bez powodu nie pokazuje się scen seksu, zwłok ludzkich i innych szokujących rzeczy, które mają wpływ na ich psychikę.