reklama

Magistrat wyciąga rękę do mieszkańców

Polityka, Wiadomości, 18.09.2021 16:13, eł

Zapewnia, że od ręki będzie załatwiał proste sprawy i rozwiązywał drobne problemy.

Magistrat wyciąga rękę do mieszkańców

Urząd Miejski w Wadowicach uruchomił Biuro Interwencji Mieszkańca, które – jak zapowiada burmistrz Bartosz Kaliński – ma „od ręki” rozwiązywać zgłaszane drobne problemy. Pomysł jest dobry, ale najważniejsza jest efektywność działania biura. A ta dopiero wyjdzie w praniu.

Wedle zapowiedzi biuro powinno reagować na wszelkie zgłoszenia bardzo szybko. W miarę możliwości od razu załatwiać proste sprawy i w przeciągu 48 godzin (nie licząc dni wolnych od pracy) odpowiedzieć zgłaszającej osobie, czy i jak dany problem został lub zostanie rozwiązany. - Każde zgłoszenie będzie rejestrowane i żadne nie zostanie bez odpowiedzi – zapewnia burmistrz Bartosz Kaliński.

Aby skontaktować się z Biurem Interwencji Mieszkańca, można użyć formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Urzędu Miejskiego w Wadowicach (tutaj). Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 można też zadzwonić pod numer 33 873 18 16.


Foto: UM w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 19.09.2021 06:19

Czyli zaczną działać tak jak mieli działać .... hmm ....