reklama

Utrudnienia na ruchliwej drodze aż do marca przyszłego roku

Gospodarka, Wiadomości, 15.09.2021 08:30, eł

Kto musi nią jeździć, powinien uzbroić się w cierpliwość.

Utrudnienia na ruchliwej drodze aż do marca przyszłego roku

We wtorek (14 września) rozpoczęła się przebudowa ul. Beskidzkiej w Witkowicach (gmina Kęty). Dla kierowców oznacza to utrudnienia i ograniczenia w ruchu, które potrwają aż do marca przyszłego roku.

Ul. Beskidzka w Witkowicach jest drogą powiatową łączącą gminy Kęty i Osiek. Przebudowie podlega jej 850-metrowy odcinek od skrzyżowania z ul. Lipową aż do granicy miejscowości. Inwestycja pochłonie ponad 3,2 mln zł. Jest finansowana z Funduszu Dróg Samorządowych oraz budżetów powiatu oświęcimskiego i gminy Kęty.

Jej wykonawcą jest Zakład Budowlano-Inżynieryjny Zdzisław Flejtuch z Przeciszowa. Zakres robót obejmuje między innymi remont nawierzchni jezdni oraz zjazdów, budowę chodnika, peronów przystankowych i urządzeń technicznych służących odwodnieniu drogi, remont pobocza oraz przebudowę istniejącej zatoki autobusowej. W planach jest także montaż oświetlenia i radarowych wyświetlaczy prędkości.

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy