reklama

Muzyczne zakończenie lata z Sanah. Wygraj podwójne zaproszenie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.09.2021 19:25,
Muzyczne zakończenie lata z Sanah. Wygraj podwójne zaproszenie
Sanah - najpopularniejsza oraz najciekawsza polska wokalistka nurtu quality pop - zagra ponowie 26 września w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu. To będzie wyjątkowe pożegnanie lata z bezkonkurencyjną królowa dram, zdobywczynią Fryderyka w kategorii album roku pop.

Gdyby przyznawano nagrodę w kategorii najbardziej urokliwa i magiczna wokalistka, porywająca swoją muzyką tłumy, na pewno należałaby do sanah.

Kariera sanah zaczęła się, kiedy została zauważona w wieku 21 lat, dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Ma niepowtarzalny styl tworzenia piosenek – sama pisze teksty i komponuje. Z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Kiedy na początku roku 2020 sanah rozpoczęła promocję długo zapowiadanej debiutanckiej płyty nikt nie spodziewał się, że ten rok będzie należał do niej. Pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – „Szampan" - zna chyba każdy: piosenka zyskała status Diamentowej Płyty a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 50 milionów razy. Dokładnie 12 miesięcy po premierze „Królowej..." do sprzedaży trafił drugi album długogrający sanah – „Irenka”.

26 września w Żywcu usłyszymy m.in. utwory z płyty „Królowa Dram” za którą sanah otrzymała nagrodę Fryderyk w kategorii album roku pop.

Bilety na PlenR do nabycia na goingapp.pl oraz eventim.pl

Ze względów bezpieczeństwa liczba wejściówek mocno ograniczona.

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tym koncertem. Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert w Żywcu.

Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać zaproszenie? Najciekawsza, naszym zdaniem, odpowiedź zostanie przez nas nagrodzona.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected] do 15.09.2021r do godz. 20:00

W mailu powinny znaleźć się: odpowiedź, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer telefonu.

W czwartek zwycięzca otrzyma od nas maila z informacją o wygranej.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy