Bus #Rodzina500Plus w piątek dotrze do Inwałdu i Oświęcimia

, Polityka, Wiadomości, 18.07.2019 15:25, red
Od miesiąca po Małopolsce krąży bus z kampanią informacyjną o nowym świadczeniu na dzieci.
Bus #Rodzina500Plus w piątek dotrze do Inwałdu i Oświęcimia
Od lipca można składać wnioski o świadczenie 500 zł - również na pierwsze dziecko - bez względu na dochody. Od lipca wnioski przyjmowane są za pośrednictwem kanałów elektronicznych, a jeśli ktoś sobie nie potrafi poradzić z wysłaniem wniosku przez internet, to od sierpnia wersję papierową wniosku może złożyć w Ośrodku Pomocy Społecznej.

Niby wszystko jest jasne, ale Urząd Wojewódzki w Krakowie od miesiąca organizuje kampanię informacyjną w tej sprawie. Po Małopolsce krąży BusRodzina500#.

W piątek (19.07) bus odwiedzi kolejne małopolskie miejscowości. Około godz. 9.15 będziemy w Inwałdzie (m.in. na parkingu przy Inwałd Park oraz przy budynku OSP, ul. Miła 9A), około godz. 10.30 w Oświęcimiu (m.in. na Rynku).

W wydarzeniach weźmie udział wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec, który kilka tygodni temu o tym samym mówił w Wadowicach

Zobaczcie.Zobaczcie także naszą sondę o 500+

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy