reklama

PRO LEVEL zaprasza na indywidualne treningi piłkarskie

, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.07.2019 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna i nieustannie pragniesz zwiększać swoje umiejętności piłkarskie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PRO LEVEL zaprasza na indywidualne treningi piłkarskie
PRO LEVEL to projekt stworzony z myślą o młodych i ambitnych zawodnikach uprawiających piłkę nożną, którzy systematycznie chcą podnosić swoje umiejętności piłkarskie w celu spełnienia swoich marzeń.

Pomysłodawcą projektu jest Michał Trojak – Trener z licencją UEFA, legitymujący się wyższym wykształceniem z dziedziny treningu personalnego. Obecnie Trener grup młodzieżowych AKS Beskid Andrychów, który warsztat trenerski systematycznie poszerza poza granicami naszego kraju. Odbył wiele staży trenerskich m.in. Athletic Bilbao, Atletico Madryt, Benfica Lizbona, CF Valencia, Ajax Amsterdam czy Dinamo Zagrzeb. Ponadto był uczestnikiem wielu szkoleń i kursokonferencji m.in. ukończył kurs WOSPAC w Barcelonie pod patronem Katalońskiej Federacji Piłkarskiej.

PRO LEVEL oferuje Państwu treningi indywidualne, które mają stanowić uzupełnienie treningu klubowego. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach 4-6 osób (w danym roczniku) na obiektach sportowych. Dodatkowo, oferujemy zajęcia indywidualne 1 na 1 bezpośrednio z Trenerem w miejscu ustalonym przez nas lub z dojazdem do Państwa domu! Innowacyjne rozwiązanie z pewnością ułatwi współprace i zwiększy komfort rozwoju zawodnika. Dotychczasowe zajęcia indywidualne prowadzone były tylko dla zawodników AKS Beskid i cieszyły się dużym powodzeniem.

Zapisy na najbliższy sezon odbywać się będą do końca lipca.

Pytania kierować prosimy na:
- adres mailowy: [email protected]
- telefon: 507 139 915
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama