reklama

Niebezpieczny wyjazd i wjazd z supermarketu ALDI

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.07.2019 18:55, PG
Sprawa jest poważna. Często dochodzi to do wypadków.
Niebezpieczny wyjazd i wjazd z supermarketu ALDI

Kęcka radna Janina Sordyl w imieniu mieszkańców poruszyła sprawę wyjazdu i wjazdu z parkingu przy supermarkecie Aldi na skrzyżowaniu ulic powiatowej i gminnej w Kętach - ul. Jana III Sobieskiego i ul. Nieznanego Żołnierza.

Słaba widoczność powoduje zagrożenie dla wyjeżdżających, szczególnie w stronę w rynku. Narażeni są także piesi.

Gmina przekazała sprawę do Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, które ma dokonać analizy ruchu i poprawić bezpieczeństwo na feralnym skrzyżowaniu.

Wypadki są tam na porządku dziennym. Do ostatniego poważnego wypadku doszło 15 czerwca tego roku, gdzie zderzył się pieszy, motocyklista i samochód osobowy. Z kolei w kwietniu 2018 roku na tym skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak ogromna, że z jednego z pojazdów wyrwany został silnik, który wylądował 20 metrów dalej.

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 17.07.2019 20:01

W ktorym miejscu wyjazd jest niebezpieczny? Znakomita widoczność,prosta droga,temat zbyteczny!!!!

",,**,,", 17.07.2019 19:59

Bardzo prosty wyjazd,ale glupota nie zna granic. Amen.