reklama

Akcja ratownicza na ulicy Żwirki i Wigury

Na sygnale, Wiadomości, 14.08.2023 09:23, eł

Dwa samochody strażackie, ambulans i policja. Co się stało?

Akcja ratownicza na ulicy Żwirki i Wigury

W poniedziałek około godz. 9.00 przed jeden z bloków przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie zajechały dwa samochody strażackie, a następnie również policja i ambulans. Co tam się wydarzyło?

Jak się okazało, do starszego schorowanego mężczyzny, który mieszka na parterze, trudno było się dostać. Osoba, która dostarcza mu zakupy i ma klucz do jego mieszknia, nie mogła wejść do środka, ponieważ w zamku od wewnątrz prawdopodobnie tkwił drugi klucz. Dlatego kobieta wezwała policję. Jak się jednak okazało, życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jeden z samochodów strażackich wrócił do jednostki prawie zaraz po dotraciu na miejsce, policja również wkrótce odjechała.

Foto: eł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy