reklama

Gdzie Tauron wyłączy prąd w tym tygodniu? Podajemy pełną listę miejscowości

Gospodarka, Wiadomości, 13.08.2023 20:10, eł

Jak co tydzień, publikujemy informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej.

Gdzie Tauron wyłączy prąd w tym tygodniu? Podajemy pełną listę miejscowości

W ciągu najbliższych kilku dni przerw w dostawie prądu nie będzie aż tak dużo, jak w minionym tygodniu i dojdzie do nich głównie w miejscowościach powiatu wadowickiego. Tauron Dystrybucja zapowiada, że mogą one trwać od trzech do ośmiu godzin.

Będą to przerwy związane z pracami konserwacyjnymi, remontowymi lub modernizacyjnymi. Tauron Dystrybucja planuje je zawsze na pięć dni do przodu, a informacje o nich udostępnia do publicznej wiadomości między innymi w formie wywieszek na słupach i tablicach, umieszczonych w okolicy, gdzie dojdzie do przerw w dostawie energii elektrycznej. My podajemy je w niedzielę wieczorem.

Do wyłączeń prądu dojdzie również 14 sierpnia, czyli w trakcie długiego weekendu. Na ten dzień Tauron Dystrybucja zaplanował prace w części Roczyn i na ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie. Szczegóły w tabelach poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy