reklama

Patrycja z Andrychowa walczy o koronę miss!

MAGAZYN, Wiadomości, 10.08.2023 20:12, eł

Dostała się do ćwierćfinału ogólnopolskiego konkursu piękności.

Patrycja z Andrychowa walczy o koronę miss!

Kolejna piękna dziewczyna będzie reprezentować nasz region w ćwierćfinale ogólnopolskiego konkursu piękności Polska Miss. To pochodząca z Andrychowa 21-letnia Patrycja Kudłacik. Jak już wcześniej pisaliśmy, ćwierćfinalistką została również osiemnastoletnia Weronika Rusinek z Choczni, która będzie walczyła o koronę miss nastolatek.

Patrycja Kudłacik jest zgrabną blondynką o długich włosach, delikatnej urodzie i zniewalającym uśmiechu. Nic więc dziwnego, że jurorzy wybrali ją do grupy ćwierćfinalistek. Oczywiście, to dopiero początek zmagań uroczej andrychowianki o tytuł najpiękniejszej Polki. Teraz czeka ją rywalizacja w ćwierćfinale, a jeśli przejdzie do następnych etapów konkursu, to również w półfinale oraz finałowej gali.

Andrychowianka mieszka obecnie w Warszawie, gdzie studiuje w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Wybrała ją, aby rozwijać w jakiś sposób swą największą pasję. Od dzieciństwa jest nią sport. Początkowo najbardziej pociągała ją siatkówka, którą trenowała przez sześć lat.

- Jednak wywodzę się z piłkarskiej rodziny i z czasem to właśnie piłka nożna zajęła w moim życiu pierwsze miejsce. Niestety, kontuzja wyeliminowała mnie z gry i już nie wróciłam na poziom, który reprezentowałam wcześniej. Dlatego postanowiłam spróbować swoich sił w innym świecie. Od najmłodszych lat interesowała mnie moda. Chętnie też oglądałam różne konkursy piękności, lecz nie miałam odwagi, by wziąć nich udział. Dopiero teraz przyszedł czas, kiedy uwierzyłam w siebie i zdecydowałam się na ten krok – mówi Patrycja i dodaje: - Chciałabym bardzo podziękować każdemu, kto wspiera mnie w tej przygodzie, oraz tym, którzy posłali na mnie SMS-y w preeliminacjach do konkursu. Dziękuję! Zrobię wszystko, żeby dostać się jak najdalej!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 11.08.2023 09:49

"konkursu piękności Polska Miss" od kiedy konkurs miss taki czy inny to konkurs piękności ?