reklama
reklama

Urząd Miejski w Andrychowie kupuje... skuter śnieżny

Gospodarka, Wiadomości, 09.08.2023 15:10, eł

Ogłosił właśnie przetarg w tej sprawie.

Urząd Miejski w Andrychowie kupuje... skuter śnieżny

Magistrat w Andrychowie zamierza nabyć sprzęt, który niezbyt często spotyka się na wyposażeniu urzędów miast i gmin. To skuter śnieżny. Będzie on wykorzystywany zimą na terenie Pańskiej Góry.

Skuter śnieżny to pojazd bardzo przydatny zawsze wtedy, gdy ziemię pokrywa warstwa śniegu. Co istotne, jest on przystosowany do poruszania się nie tylko po drogach, lecz także poza nimi. Można nim jeździć również po lodzie.

Gmina Andrychów ogłosiła przetarg na zakup i dostawę takiego sprzętu w ramach realizacji projektu „Pańska Góra – kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej i parkowej”. Firmy zainteresowane dostarczeniem skutera magistratowi mają czas na złożenie ofert do 17 sierpnia.

Ciekawostką jest, że władze gminy nie chwalą się zamiarem nabycia tego pojazdu. Informacji o przetargu z jakiegoś powodu nie umieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu. Ogłoszenie zostało opublikowane na stronie www.info-przetargi.pl.


Foto skutera: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 10.08.2023 08:55

Andrychów-miasto utkane z atrakcji. Ta będzie kolejna. Przejażdżka skuterem śnieżnym. O ole będzie śnieg.

Burakz wiejskiej , 09.08.2023 23:26

żaku musisz jeszcze dokupić armatkę śnieżną w komplecie do tego skutera , cudze pieniądze się łatwo wydaje co nie żaku??????????

Archanioł Michał, 09.08.2023 22:49

@FeelFree czy kolega chciałby tym wpisem zanegować pogląd na utrzymujące nas słonie w tym bezkresie przestrzeni wypełnionej garstką materii ? Protestujęęęę !!!

Archanioł Michał, 09.08.2023 22:21

Pomyśluję , że "orkiestra zaczęła grać na Tytanicu". @Zakolog : Kto dał orkiestrze znak ? ;)

Zibi33, 09.08.2023 21:31

czytam i nie wierzę to jest pierwsze miejsce w debilnych pomysłach roku , proponował bym sprawdzić czy przypadkiem w andrychowskim magistracie cała ferajna je ćpa i to coś konkretnego bo raczej takie pomysły to po porządnym wspomaganiu umysłu.

Skalpel, 09.08.2023 20:32

Do kompletu proponuję dokupić jacht i zwodować go na stawie.

Zakolog, 09.08.2023 19:00

To nie mogli od razu zamówić jakiejś sprytnej maszyny do pielęgnacji i nabłyszczania asfaltu i kilka gustownych pokrowców na ławki wraz z ocieplaczami na monitoring parkowy ? Co Wy w tej redakcji tam palicie, bo chyba nie te, no te, z tym wielbłądem. Raczej przeżucie się na Lucky Strike.

FeelFree, 09.08.2023 17:59

"Nie jest mi znany jakikolwiek pogląd, który byłby tak absurdalny, żeby nie miał wśród pogłowia ludzkiego pewnego grona wyznawców." [Andrzej Dragan], Kwantechizm czyli klatka na ludzi

Rimi100, 09.08.2023 17:45

Pomysł z kosmosu ! Do tego skutera trzeba jeszcze kupić przyczepę aby go zawieź pod Pańską Górę . Aby w zimie to pociągnąć to trzeba by jeszcze jakieś jeepa 4x4 z hakiem holowniczym , kaski , kombinezony …… a wszystko to będzie użyte jeśli będzie śnieg :) Od razu powiedzmy sobie szczerze ze chłopaki ze straży miejskiej wymyśliły sobie zabaweczkę za nasze pieniądze . Gmina zadłużona na ponad 100 baniek ….. a tu takie wodotryski się marzą . Wstyd po prostu i szczyt bezczelności !!! Nie pozdrawiam

aniol363, 09.08.2023 16:22

Co za debilny pomysł haha. Quad jeszcze ujdzie ale skuter śnieżny przy takich zimach jak w ostatnich latach to jest jakaś kpina. Zresztą czego można się było spodziewać innego....