reklama
reklama

Zbierają na sztandar. Kto wpłaci najwyższą kwotę, dostanie wyjątkową pamiątkę

Sport, Wiadomości, 07.08.2023 10:59, eł
To oryginalna koszulka Cracovii z autografami zawodników.
Zbierają na sztandar. Kto wpłaci najwyższą kwotę, dostanie wyjątkową pamiątkę

Ludowy Klub Sportowy Jordan Jordanów, założony w 1923 roku, szykuje się do obchodów stulecia istnienia. Będzie świętować w czasie Dni Ziemi Jordanowskiej, które odbędą się w dniach 11-13 sierpnia. Z okazji jubileuszu powstaje też piękny sztandar klubowy, za który działacze muszą sporo zapłacić.

Zarząd klubu założył zrzutkę na ten cel i apeluje do kibiców o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty, która wynosi w sumie 10 tys. zł. Dzięki temu każdy może stać się jednym z fundatorów sztandaru. A ten, kto wpłaci najwięcej, dostanie coś w zamian. Będzie to pamiątkowa koszulka najstarszego wciąż działającego klubu w Polsce – MKS Cracovia, pokryta autografami zawodników. To prezent od burmistrza Jordanowa Andrzeja Malczewskiego. - Mamy faworyta naszej zrzutki, czy ktoś przebije ostatnią wpłatę? - pytają działacze jordanowskiego klubu.

W zbiórce pieniędzy na sztandar wzięło na razie udział niewiele osób. Zebrana dotychczas suma to trochę ponad 1500 zł. Kto jeszcze chciałby wpłacić jakąś kwotę na zakup sztandaru (i ewentualnie powalczyć o zdobycie koszulki Cracovii), może to zrobić tutaj.


Foto: Facebook/Andrzej Malczewski - Burmistrz Miasta Jordanowa



reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama