reklama

Co, oprócz KFC, w nowej galerii w Andrychowie?

Gospodarka, Wiadomości, 28.07.2023 20:00, eł

Pną się do góry mury nowego centrum handlowego. Jakie sklepy będą w nim działały?

Co, oprócz KFC, w nowej galerii w Andrychowie?

Jeszcze w maju przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie, pomiędzy Wieprzówką a parkingiem przy Kauflandzie stał nieczynny od lat pasaż handlowy, który zajmował dawne zabudowania fabryczne. Teraz niewiele już po nim zostało. W jego miejscu powstają dwa zupełnie nowe obiekty.

Jak burza idzie do przodu wznoszenie pierwszego z nich. Nowe mury wystają już ponad ogrodzenie otaczające plac budowy. Spółka T-L 2 INVEST z Krakowa, która obecnie jest właścicielem tego terenu, planuje utworzyć tam nowe centrum handlowe o roboczej nazwie Andrychovia.

W jednym z budynków będzie działał bar szybkiej obsługi sieci KFC. W drugim znajdą się trzy lokale handlowe. Wstępnie wiadomo, jakich sklepów można się w nich spodziewać. Ma to być popularna sieciówka Pepco z odzieżą oraz artykułami codziennego użytku, a ponadto RTV Euro AGD oraz nowość w Andrychowie – drogeria dm. To niemiecka sieć, która weszła do Polski w 2022 roku i ma stanowić główną konkurencję dla Rossmana.

Realizacja inwestycji zaplanowana została do września przyszłego roku. Oczywiście, przy nowym centrum handlowym powstanie również parking.Foto: Edyta ŁepkowskaWizualizacje: ML CAPITAL GROUP

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy