reklama
reklama

Cotygodniowy raport o wyłączeniach prądu. Gdzie go nie będzie?

Gospodarka, Wiadomości, 28.04.2024 20:51, eł
Mimo długiego majowego weekendu, Tauron Dystrybucja zaplanował na nadchodzące dni sporo prac.
Cotygodniowy raport o wyłączeniach prądu. Gdzie go nie będzie?

Choć w nadchodzącym tygodniu jest mniej dni roboczych niż zwykle, to jednak spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała sporo prac, które wymagają wyłączenia prądu. Dojdzie do nich 29 i 30 kwietnia oraz 2 maja.

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej związane są z modernizacją sieci i konserwacją stacji transformatorowych. Tauron Dystrybucja zawiadamia o nich zawsze z wyprzedzeniem, rozwieszając pisemne ogłoszenia w miejscach, gdzie do takich przerw dojdzie. Dla tych, którzy nie czytają wywieszek na słupach, podajemy szczegółowe informacje o miejscach i terminach wyłączeń prądu od 29 kwietnia do 2 maja na terenie powiatów wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego.
Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy