reklama
reklama

Rozbudowa BIG Andrychów. Znamy szczegóły

Gospodarka, Wiadomości, 14.05.2024 09:32, INFORMACJA PRASOWA
BIG Andrychów – jedna z pierwszych inwestycji BIG w Polsce – rozpoczął rozbudowę i poszerzenie oferty zakupowej.
Rozbudowa BIG Andrychów. Znamy szczegóły
Niedawno rozpoczęła się rozbudowa parku handlowego BIG Andrychów. Zakończenie prac i otwarcie nowej powierzchni handlowej planowane jest jeszcze w 2024 roku.

Od chwili przejęcia andrychowskiego parku handlowego przez BIG Poland jesienią 2022 BIG Andrychów jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych przez klientów centrum handlowym w regionie. Właściciel obiektu informuje, że w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie zarówno klientów jak i najemców BIG Poland rozpoczął rozbudowę obiektu, w wyniku której BIG Andrychów zwiększy swoją powierzchnię najmu o 1500 mkw.


Dodatkowa przestrzeń handlowa w BIG Andrychów zaowocuje także poszerzeniem oferty zakupowej. Finalizacja rozbudowy planowana jest jeszcze w bieżącym roku.

- Wprowadzając BIG jako markę nowoczesnych, aktywnych i przyjaznych klientom parków handlowych jesienią 2022 roku, zaczęliśmy m. in. od Andrychowa. Od tego czasu sieć parków handlowych BIG w Polsce dynamicznie się rozwija, a BIG Andrychów jest idealnym przykładem budowania więzi z klientami, rozpoznawalności marki oraz partnerskiej współpracy z najemcami, realizowanego przy silnym wsparciu komunikacji marketingowej i promocji. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu oraz sympatii klientów i najemców rozbudowujemy BIG Andrychów, aby uczynić z niego jeszcze bardziej atrakcyjne miejsce zakupów i przyjemnego spędzania czasu a jednocześnie miejsce komercyjnego sukcesu dla naszych najemców. – mówi Eran Levy, BIG Poland CEO.


Parki handlowe BIG obecne są już w Polsce w trzech regionach, kolejne są w trakcie realizacji, a dzięki ambitnym planom i dynamicznej ekspansji z każdym miesiącem BIG staje się większy i bardziej rozpoznawalny. BIG Poland dokłada wszelkich starań, aby dzięki niezwykle aktywnej obecności w wśród lokalnych społeczności oraz ścisłej, partnerskiej współpracy z najemcami, każdy park handlowy pod marką BIG stał się miejscem zakupowym pierwszego wyboru.

BIG Andrychów to największy i najnowocześniejszy park handlowy w regionie. Oferuje aktualnie 24000 mkw GLA oraz ponad 30 sklepów, zaś po rozbudowie powierzchnia GLA zwiększy się o dodatkowe 1500 mkw. Zbudowany z dbałością o aspekty środowiskowe i odpowiedzialność społeczną stanowi jedno z najbardziej rozpoznawalnych oraz przyjaznych lokalnej społeczności miejsc na mapie Andrychowa.

Oferta BIG Andrychów obejmuje market budowlany Leroy Merlin, nowoczesny supermarket Lidl oraz sklepy marek modowych, obuwniczych, sportowych, RTV i AGD, drogeryjnych. Wśród obecnych w BIG Andrychów marek są między innymi: Dealz, Empik, Diverse, Deichmann, Cropp, CCC, 4F, 50Style, kaes. Jysk, house, hebe, KIK, Martes Sport, Ochnik, Media Expert, Pepco, Rossmann, Sinsay, Tedi, Smyk, Vision Express i inne. W BIG Andrychów klienci znajdą także różnorodną ofertę piekarniczo-cukierniczą oraz gastronomiczną. Dodatkowo, BIG Andrychów zapewnia klientom także przestronny i darmowy parking na 680 pojazdów oraz doskonałą dostępność dla osób wybierających publiczne środki transportu.

- Informacja prasowa -


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bea, 17.05.2024 22:43

Ciekawe czy inwestor zachował 30% działki dla zieleni czynnej ? Bo chyba taki ma obowiązek. Czy ta nowa część tp już inna firma inna działka i znowu 30% ale już z nowej działki ? Nadzór budowlany powinien to sprawdzić !

obserwator2012, 14.05.2024 14:40

No gdzie te szczegóły? Bo artykuł to reklama BIG (znowu wazeliniarstwo w imię kasy )