reklama

Wiek się jej nie ima. Ma już okrągłe sto lat, choć wcale tego nie widać

MAGAZYN, Wiadomości, 10.07.2023 15:33, eł

Wyjątkowe urodziny pani Stasi.

Wiek się jej nie ima. Ma już okrągłe sto lat, choć wcale tego nie widać

Jest czarującą starszą panią, zadbaną, zawsze starannie uczesaną, o jasno sprecyzowanych poglądach na każdą sprawę. Rozmówca, który nie zna jej wieku, może pomyśleć, że ma do czynienia z kobietą między siedemdziesiątką a osiemdziesiątką. Bez zaglądania do metryki trudno uwierzyć, iż Stanisława Winiarska z Barwałdu Średniego skończyła już 100 lat!

Te okrągłe urodziny, które niewielu osobom dane jest świętować, obchodziła nie tylko w rodzinnym gronie. Odwiedziła ją też delegacja z Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej z burmistrzem Augustynem Ormantym na czele, której towarzyszył także proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Barwałdzie Górnym ks. Krzysztof Rudzik oraz sołtys Barwałdu Średniego Paweł Odrobina. Jubilatka ze wzruszeniem, ale i radością wysłuchała życzeń, przyjęła kwiaty oraz listy gratulacyjne.
Foto: UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy