reklama
reklama

Poparzony mężczyzna zmarł, wdowa po nim potrzebuje wsparcia

MAGAZYN, Wiadomości, 28.06.2022 17:50, eł

Tragiczne skutki pożaru sprzed tygodnia.

Poparzony mężczyzna zmarł, wdowa po nim potrzebuje wsparcia

Jak już pisaliśmy, w ubiegłym tygodniu w Tomicach wybuchł pożar, w którym ciężkich poparzeń doznał młody człowiek. Mężczyzna zatruł się również dymem. Niestety, jak się dowiadujemy, poszkodowany zmarł wczoraj (27 czerwca) w szpitalu w Siemianowicach Śląskich.

Pożar miał miejsce przy ulicy Floriańskiej, w budynku stojącym koło szkoły podstawowej, zwanym Domem Nauczyciela. Doszło do niego 21 czerwca, w godzinach popołudniowych. Mieszkaniec, który jako pierwszy zauważył dym wydobywający się z bloku, powiadomił lokatorów o zagrożeniu, a nawet odważył się wejść do płonącego mieszkania. Udało mu się wydostać z niego mężczyznę, który znajdował się w środku. Niestety, choć poparzony 35-latek szybko trafił do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, walka lekarzy o jego ocalenie zakończyła się niepowodzeniem…

Dla jego żony Pauliny to niewyobrażalny wręcz cios. Ta młoda kobieta przeżyła w swym życiu już niejedną tragedię – straciła ojca, matkę i sama również zmagała się z ciężką chorobą (pisaliśmy o tym tutaj).

Teraz, gdy zaczęła mieć nadzieję na poprawę losu, spotkały ją kolejne dwa nieszczęścia. Najpierw straciła mieszkanie, a teraz również ukochanego męża. Nietrudno sobie wyobrazić jej stan psychiczny. Zapewne nie można pomóc Paulinie w stłumieniu bólu rozdzierającego jej wnętrze, ale można przynajmniej wesprzeć ją w odbudowie zniszczonego mieszkania. Kobieta mieszka teraz na zmianę u rodziny dziewczyny swego syna i u bliskich zmarłego męża.

Zbiórkę na pomoc dla niej założyła tutaj przyjaciółka Pauliny, jej imienniczka.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy