reklama

Masz niepotrzebne przedmioty? Przekaż je na Bazarek dla potrzebujących

, MAGAZYN, Wiadomości, 09.08.2021 12:45, eł

Taka pomoc nic nie kosztuje, a sprawia wiele satysfakcji.

Masz niepotrzebne przedmioty? Przekaż je na Bazarek dla potrzebujących

Na naszym terenie funkcjonuje prężnie działający oddział Fundacji Pomóc Więcej. Wszystko dlatego, że wiceprezesem zarządu tej organizacji jest Sylwia Roman z Kleczy Dolnej. To za sprawą tej młodej kobiety o niespożytej energii pomoc płynie do wielu potrzebujących w powiecie wadowickim.

Sylwia Roman jest bardzo skromną osobą i unika rozgłosu, jak tylko może, ale mimo to niedawno znalazła się w centrum uwagi. Zdobyła tytuł Serca Roku 2021 w organizowanym przez Urząd Miejski w Wadowicach konkursie promującym pozytywne zachowania i postawy prospołeczne.

Kobieta sama wymyśla obmyśla i planuje przedsięwzięcia Fundacji Pomóc Więcej na naszym terenie, choć oczywiście realizuje je przy wsparciu innych osób. Razem z Pauliną Wicher prowadzi Bazarek, który w niebagatelnym stopniu pozwala uzupełnić zbiórki środków na rehabilitację czy leczenie podopiecznych fundacji.

Ostatnio trwają na nim licytacje na pomoc dla Joanny z Barwałdu Dolnego, o której pisaliśmy tutaj. Ale środki zebrane dzięki bazarkowi przysłużyły się już wielu innym osobom z powiatu wadowickiego. Pomoc za pośrednictwem Bazarku nic nie kosztuje, ponieważ na licytacje można przekazywać przedmioty, które nam są już niepotrzebne.

Mogą to być nowe lub używane książki, zabawki (z wyjątkiem maskotek) i inne artykuły dla dzieci, gry, puzzle, płyty CD, rękodzieło, wypieki, przetwory owocowe i warzywne, a nawet świeże owoce. Ostatnio ktoś przekazał na licytację 10 kg śliwek. Mile widziane są również bony i usługi.

Gdzie można dostarczyć przedmioty z przeznaczeniem na licytację? Od wtorku (10 sierpnia) będzie można je oddawać do kawiarni Bonnie&Clyde przy ul. Spadzistej 12 w Wadowicach. - Bardzo prosimy, podpisujcie przyniesione fanty, żebym wiedziała, z kim się kontaktować w razie pytań lub w razie gdyby coś się nie sprzedało – apeluje Sylwia Roman.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy