reklama
reklama

Która z nich bardziej zachwyca? Finalistki Miss Polski przed obiektywem

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.08.2021 20:55, eł

Dwie urodziwe młode kobiety z naszego regionu walczą o koronę najpiękniejszej.

Która z nich bardziej zachwyca? Finalistki Miss Polski przed obiektywem

Już 20 sierpnia odbędzie się finałowa gala Miss Polski 2021, w której zobaczymy dwie piękności z naszego regionu. Na razie trwają intensywne przygotowania do tego wydarzenia. Jednym z ich elementów była sesja zdjęciowa, zorganizowana po to, by przedstawić wszystkie kandydatki do tytułu najpiękniejszej.

W finale Miss Polski 2021 zmierzą się 24 dziewczyny z całej Polski. Wśród nich są aż dwie z powiatu suskiego. To Miss Małopolski – Gabriela Ziembańska z Sidziny oraz pierwsza Wicemiss Beskidów – Justyna Kokoszka z Suchej Beskidzkiej. Ich urodę możemy teraz ocenić dzięki pięknym zdjęciom wykonanym przez Dorotę Czoch. Przy okazji tej fotograficznej prezentacji każda z finalistek powiedziała kilka zdań o sobie.

Gabriela Ziembańska (na zdjęciu poniżej) ma 23 lata i jest studentką drugiego stopnia Architektury na Politechnice Krakowskiej. W zawodzie, którego tajniki zgłębia, widzi możliwość spełniania się nie tylko jako inżynier, ale również jako artystka. – Chciałabym kształtować otaczającą nas przestrzeń. Moją największą pasją jest moja praca. Jestem szczęśliwa, że mogę robić to, co kocham – podkreśla finalistka. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, podróżować i poznawać nowe miejsca. - Uważam, że w życiu trzeba być egoistą, pozytywnym oczywiście. Trzeba dobrze poznać siebie, swoje pragnienia i realizować je w zgodzie z samym sobą i resztą świata – twierdzi Gabriela Ziembańska.

18-letnia Justyna Kokoszka z Suchej Beskidzkiej jest utalentowana muzycznie. Gra na flecie poprzecznym oraz fortepianie, a swoje zdolności rozwija w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Krakowie. - Moją przyszłość łączę z psychologią i coachingiem, w którym chciałabym skupić się na pracy z kobietami, nad rozwijaniem ich wewnętrznego piękna. Niedawno napisałam e-book’a, w którym dzielę się wiedzą na temat budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu – mówi piękność z Suchej Beskidzkiej.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 09.08.2021 07:49

Ta bardziej wyretuszowana.