reklama

Rozstrzygnięcie naszego konkursu. Nagrody otrzymają…

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.08.2021 10:10, eł

Pięć osób wygrało powieści Joanny Szarańskiej, a dwie pięknie wydane bruliony na notatki.

Rozstrzygnięcie naszego konkursu. Nagrody otrzymają…

Do wczoraj (czyli do 6 sierpnia) przyjmowaliśmy odpowiedzi na pytanie konkursowe z artykułu „Wakacyjna niespodzianka dla naszych czytelników”, w którym pisaliśmy o najnowszej powieści pisarki z Przytkowic – Joanny Szarańskiej. Wpłynęło ich kilkadziesiąt, a prawie wszystkie były prawidłowe!

Niestety, nie wszyscy pamiętali o tym, by podać nazwę miejscowości, w której mieszkają oraz zgodę na publikację nazwiska. Te odpowiedzi pominęliśmy, wybierając zwycięzców. Mimo to pozostało nam bardzo wiele takich, które spełniały warunki udziału w konkursie. Z tych wyłoniliśmy siedem osób. Pięć pierwszych z wymienionych poniżej dostanie po jednym egzemplarzu książki Joanny Szarańskiej, zaś dwie pozostałe otrzymają pięknie wydany brulion, w którym można na przykład prowadzić pamiętnik lub robić innego rodzaju zapiski. Na zdjęciu widoczny jest on po prawej stronie.

A oto lista nagrodzonych:

Mirosław Pochopień z Andrychowa – powieść „Zatańczmy w słońcu”

Gabriela Marszałek z Kęt – powieść „Zatańczmy w słońcu”

Małgorzata Sobieraj z Kobiernic – powieść „Zatańczmy w słońcu”

Justyna Gzela z Graboszyc – powieść „Wieczory na Miodowej 3”

Monika Rosenstrauch z Wadowic – powieść „Wieczory na Miodowej 3”

Małgorzata Talar z Andrychowa – notatnik „Zatańczmy w słońcu”

Halina Bizoń z Targanic – notatnik „Zatańczmy w słońcu”

Po odbiór nagród zapraszamy do naszej redakcji, która mieści się w Andrychowie, przy ul. ul. Starowiejskiej 22B, lok. 412 (na czwartym piętrze). Redakcja czynna jest od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy