reklama
reklama

Brakuje już bardzo niewiele do zakończenia zbiórki dla Poli. Pomożecie?

MAGAZYN, Wiadomości, 25.04.2024 20:05, eł

Rodzice potrzebują pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla córeczki.

Brakuje już bardzo niewiele do zakończenia zbiórki dla Poli. Pomożecie?

Pola Pawełek z Grodziska w gminie Zator to przeurocza trzyletnia dziewczynka, której uśmiech potrafi czynić cuda. Sprawia, że najbardziej nawet pochmurny dzień wydaje się słoneczny. Niestety, choć mała potrafi w tak cudowny wpływać na innych ludzi, sama żyje niejako w izolacji od nich, zamykając się we własnym świecie.

Nie nawiązuje z nikim kontaktu wzrokowego i nie mówi. Poza tym jest bardzo wrażliwa na wszelkie głośniejsze dźwięki i nie radzi sobie z emocjami. Przyczyną tego wszystkiego i wielu innych objawów jest autyzm dziecięcy, który u niej zdiagnozowano.

Aby dziewczynka robiła jakiekolwiek postępy, musi codziennie jeździć na różne zajęcia, między innymi do logopedy, fizjoterapeuty, neurologopedy oraz na terapię integracji sensorycznej. To generuje spore koszty, z którymi jej rodzice z trudem sobie radzą. Ale robią, co mogą, by córeczka to wszystko miała.

Teraz jednak czekają ich dodatkowe wydatki, potrzebują bowiem pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla córeczki w ośrodku Donum Corde w Budach Głogowskich. Pola będzie miała w nim zapewniony pełen pakiet niezbędnych zajęć. Dlatego Fundacja Pomóc założyła dla niej zbiórkę na ten cel. Odbywa się ona TUTAJ.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy