reklama
reklama

Student z naszego regionu wygrał odcinek teleturnieju „Jeden z dziesięciu”

MAGAZYN, Wiadomości, 24.04.2024 19:56, eł

To nie pierwszy jego udany występ w telewizji.

Student z naszego regionu wygrał odcinek teleturnieju „Jeden z dziesięciu”

Krzysztof Marek, student z Juszczyna w gminie Maków Podhalański ostatnio często pojawia się na szklanym ekranie. W ubiegłym tygodniu można było zobaczyć go w czterech odcinkach teleturnieju „Va banque” (z których trzy wygrał!), a we wtorek zaliczył kolejny sukces. Tym razem popisał się swoją wiedzą w programie „Jeden z dziesięciu”.

Życiowe motto Krzysztofa Marka to słowa Jana Pawła II: „Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”. Student z Juszczyna konsekwentnie tę maksymę realizuje. Zgłosił się do dwóch teleturniejów i w obu zaprezentował się znakomicie. W minionym tygodniu można było śledzić jego zmagania w programie „Va banque” na antenie TVP2. Juszczynianin wygrał trzy kolejne odcinki i dopiero w czwartym poszło mu gorzej. Pokonał go wtedy inny mieszkaniec naszego regionu – Wojciech Miodoński z Andrychowa (pisaliśmy o tym tutaj). Krzysztof Marek opuścił program z łączną wygraną 26 600 zł.

Juszczynianin wziął też udział w bardziej znanym teleturnieju – „Jeden z dziesięciu”, emitowanym przez TVP1. Odcinek z jego udziałem został zaprezentowany wczoraj (23 kwietnia). Krzysztof Marek bez większego trudu go wygrał, zdobywając 113 punktów. Dało mu to 7. miejsce na liście uczestników, którzy mogą trafić do wielkiego finału programu.

Dostanie się do niego dziesięciu spośród dwudziestu zwycięzców kolejnych odcinków. Będą to zawodnicy z największą ilością zdobytych punktów. W tej edycji teleturnieju zostało jeszcze pięć odcinków. Wystarczy, że zwycięzcy dwóch z nich uzyskają wynik gorszy niż student z Juszczyna, by mieć gwarancję, iż zobaczymy go w wielkim finale.


Foto: jednezdziesieciu.tvp.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy